Економічна правда запрошує на перший за час великої війни Банківський форум

ВЕРХОВНИЙ СУД ДОЗВОЛИВ ТИМОШЕНКО ЗНОВУ ВИЇЖДЖАТИ З КИЄВА. Сама вона сміється

Четвер, 21 лютого 2002, 20:21
Лідер БЮТи Юлія Тимошенко у понеділок, 25 лютого, збирається вирушити у передвиборчий тур по центральній та східній Україні. Про це вона повідомила журналістам у четвер ввечері після зустрічі з представниками творчої інтелігенції.

При цьому Тимошенко не дала прямої відповіді на питання, коли відбулося засідання Верховного суду, який задовольнив її скаргу на рішення Київського апеляційного суду. Нагадаємо, що 29 січня Київський суд відмінив рішення Печерського місцевого суду, за яким заборонялися будь-які дії правоохоронних органів щодо Тимошенко. Таким чином лідеру БЮТи було поновлено запобіжний захід підписка про невиїзд.

"В понеділок я планую їхати, порушувати закон не буду. Я буду їздити тоді, коли це можливо", - сказала Тимошенко. На уточнююче питання вона відповіла, що "поїде точно" і "при цьому закон не порушить".

На питання "Коли було засідання Верховного суду?" вона розсміялася та відповіла: "Ви хочете, щоб я поїхала, чи не хочете?" "Я добре знаю, як поводить себе влада, і просто хочу від'їхати в понеділок, щоб ніхто не завадив мені це зробити", - пояснила вона небажання відповідати на питання.

За словами Тимошенко, спочатку вона збирається відправитися до Харкова, потім до Полтави, а "далі побачимо".

УП

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування