"За Україну без Кучми" побили активіста штабу Чемериса

П'ятниця, 22 лютого 2002, 12:16
21-го лютого о 18.20 співробітниками міліції було затримано Руслана Гаврилюка – активіста передвиборного штабу кандидата у народні депутати України в окрузі №223 Володимира Чемериса.

Гаврилюка затримали за спробу наклеїти агітаційний плакат з текстом: "Володимир Чемерис. За Україну без Кучми!" на рекламному стенді, на якому вже висіли агітаційні плакати "За єдину Україну" та Комуністичної партії.

Сорок хвилин Гаврилюка утримували в Подільському райвідділі міліції, де пояснювали, що розклеювання агітаційних матеріалів у цьому місці заборонена, повідомляє штаб Чемериса.

Передвиборний штаб Володимира Чемериса розцінює дану акцію, як спробу запобігти прямому спілкуванню з людьми одного з ініціаторів акції "Україна без Кучми".

Крім того, Володимир Чемерис звернувся в окружну виборчу комісію з заявою, що на території округу № 223 (Оболонь і Поділ) не встановлено стенди, на яких можна розміщувати матеріали передвиборчої агітації.

Відтак, інформація від кандидатів не може надійти до виборців, оскільки всі плакати і листівки зриваються. Кандидат розцінює це як порушення ч.8 ст.52 Закону України "Про вибори народних депутатів України" з боку місцевої влади.powered by lun.ua