ОБСЄ стурбоване інформаційною монополією "За Єду"?

Понеділок, 11 березня 2002, 19:43
Перше звернення від місії ОБСЄ з спостереження за виборами-2002 в Україні про порушення виборчого законодавства в засобах масової інформації надійшло до Центральної виборчої комісії, повідомив у вівторок голова ЦВК Михайло Рябець.

За словами Рябця, у зверненні мова йде про те, що в інформаційних програмах на державному телеканалі УТ-1 переважає "один блок".

Голова ЦВК повідомив, що зараз це звернення перевіряється у Центрвиборчкомі, і за результатами перевірки "буде ухвалене відповідне рішення". Рябець зазначив, що "інших скарг від місії ОБСЄ не надходило".

На засіданні ЦВК в понеділок була зареєстрована ще одна група офіційних спостерігачів з 33 осіб, до якої увійшли 4 представники США, 2 - Албанії, 2 - Туркменії, 2 - Болгарії, 8 депутатів Держдуми Російської Федерації, 25 представників Бюро з демократичних інститутів і правах людини ОБСЄ.

За даними Центрвиборчкому, на сьогоднішній день в Україні зареєстровано 159 офіційних спостерігачів на виборах народних депутатів України, в тому числі 61 чоловік від Бюро БДІПЛ ОБСЄ.

Очікується, що на вибори 31 березня в Україну приїде більше ніж 500 закордонних спостерігачів.

Інтерфакс-Україна-вибориpowered by lun.ua