В Греції не домовилися

Вівторок, 12 березня 2002, 11:14
Українська делегація не зуміла відстояти запропонований календар матчів до відбіркового турніру до Євро-2004 на зустрічі в Афінах з представниками збірних Іспанії, Вірменії, Північної Ірландії та Греції, які входять до групи 6 як і збірна України.

У зв'язку з тим, що жоден із запропонованих в ході наради варіантів не був підтриманий більшістю голосів, учасники зустрічі вирішили звернутися до УЄФА з пропозицією взяти на себе роль третейського судді і взяти на себе формування розкладу матчів у групі.

Відзначимо, що відправляючись до Греції українська делегація вже везла запропонований варіант, який, за словами Суркіса, задовольняв вірменів та іспанців, проте схоже, вийшло не так як хотілося.

І швидше за все при складанні календаря буде застосований універсальний принцип, в основі якого - рейтинг кожної з команд. Якщо ж враховувати такий розклад у вирішенні питання з визначенням календаря, то перевага тут в іспанців, які мають найвищий рейтинг в нашій групі. Другим "сіяним" за рейтингом є збірна України, далі йдуть Греція, Північна Ірландія та Вірменія.

За інформацією "Спорт-Экспресс"