Українських біатлоністів звинувачують у вживанні допінгу

Четвер, 14 березня 2002, 17:35
Допінгова лихоманка яка розпочалася на Олімпійських Іграх в Солт-Лейк-Сіті, має намір продовжити збирати нові жертви. І як не прикро в новій справі з допінгами фігурують українські біатлоністи, які на минулому тижні змагалися на чемпіонаті Європи в фінському Контіолахті.

І хоча причетність українців у вживанні допінгу ще не доведено, проте, ймовірно, що "хвиля" вже пішла. Як повідомляє РІА Новини
у приміщеннях, де проживала збірна України з біатлону в дні проведення європейської першості, знайдені ампули, шприци і пластикові пакети з-під крові.

Виявлені предмети, пише фінська газета "Карьялайнен", викликають підозри, що українські спортсмени застосовували допінг. Ці допінгові "атрибути" були знайдені на початку цього тижня, коли учасники змагань вже роз'їхалися по своїх країнах. Відзначимо, що на чемпіонаті Європи, який закінчився українці вибороли повний комплект нагород. Попри все, незважаючи на скандал, вже сьогодні в Лахті стартував черговий етап Кубка світу з біатлону, на якому розпочали змагання і ті українці, яких звинувачують в допінгу.