Литвин упевнений, що Кучма не обере Єльцинівський сценарій передачі влади

Неділя, 17 березня 2002, 15:42
Лідер виборчого блоку "За єдину Україну", глава адміністрації президента Володимир Литвин заявляє, що наступний президент країни буде обраний на чергових виборах в 2004 році, і "російського сценарія" спадкоємності влади в Україні не буде.

У неділю в інтерв'ю журналістам в Одесі Литвин підкреслив, що зміна президента відбудеться "цивілізованим шляхом в жовтні 2004 року". "Паралелі з Єльциним проводити не можна", - заявив Литвин, відповідаючи на питання журналістів про можливість "російського сценарія" спадковості влади.

Лідер блоку "За єдину Україну" зазначив, що політичні сили в майбутньому парламенті в значній мірі будуть визначати висунення кандидатів на майбутніх президентських виборах.

Відповідаючи на питання журналіста, Литвин висловив думку, що фракція блоку "За єдину Україну" буде найбільшою у Верховній Раді, в тому числі за рахунок депутатів-мажоритарників.

З його слів, фракція "За єдину Україну" розраховує на 20% голосів виборців, які ще не визначилися, за кого голосувати, "і будуть визначатися в останній тиждень перед виборами".

На думку Литвина, всі інші відомі політичні сили і блоки "піки своїх рейтингів вже пройшли".

Він також висловив думку, що фракція комуністів в парламенті вже не буде такою численною (в нинішньому парламенті Компартія представлена 113-ма депутатами на 450 депутатських місць).

Інтерфакс-Україна-Вибори

powered by lun.ua