Блок Тимошенко хоче суду над керівництвом УТ-1

Понеділок, 18 березня 2002, 12:41
Штаб виборчого блоку Юлії Тимошенко буде ініціювати питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності керівництва Національної телевізійної компанії України. Окрім того, штаб Блоку Тимошенко ініціює подання щодо позбавлення УТ-1 ліцензії на мовлення за грубе порушення виборчого законодавства.

Про такі плани БЮТи ідеться у заяві блоку, поширеній у понеділок після того, як "17 березня, у повній відповідності до оприлюдненого "таємного плану" дій влади, 1-й державний канал українського телебачення, скориставшись брехливими долганівсько-потебеньківськими архівами, вилив чергову замовну порцію бруду щодо лідера нашого Блоку Юлії Тимошенко".

"До цього долучилася генеральна прокуратура України, що нехтуючи рішенням суду, продовжує виконувати брудне замовлення влади і кримінально-олігархічних груп щодо Юлії Тимошенко", - ідеться у заяві штабу БЮТи за підписом Олександра Турчинова.

Блок Тимошенко також вважає "характерним", що "нова хвиля "компромату" щодо лідера нашого блоку з’явилася на УТ-1 саме тоді", коли наглядові структури ОБСЄ звернулися до ЦВК з попередженням на адресу державного телебачення щодо упередженого і необ’єктивного висвітлення виборчого процесу. "Влада на чолі з Кучмою Л.Д. ще раз показала, що вона готова нехтувати демократією, правами людини та нормами елементарної людської етики і моралі", - ідеться у заяві штабу Блоку Тимошенко.

Блок Юлії Тимошенко також звертається до міжнародної громадськості з проханням "дати об’єктивну оцінку діям влади і зробити відповідні висновки щодо щирості запевнень державного керівництва про невтручання у виборчий процес".

У неділю, 17 березня у програмі "УТН-панорама" був показаний великий сюжет про розслідування справи Тимошенко Генеральною прокуратурою України.

powered by lun.ua