Чорновіла і Малєва вбили одні і ті ж люди - Тарас Чорновіл

Понеділок, 18 березня 2002, 13:55
Народний депутат Тарас Чорновіл не сумнівається у тому, що загибель його батька В'ячеслава Чорновіла і генерального директора "Укрспецекспорта" Валерія Малєва була спланована одними і тими ж організаторами.

"Що стосується і загибелі батька, і загибелі Валерія Малєва, генерального директора "Укрспецекспорта", державної компанії з експорту й імпорту продукції військового призначення, я не сумніваюся, що організатори одні і ті ж, і однозначно той же сценарій", - сказав Чорновіл в інтерв'ю тижневику "Київський телеграф", опублікованому у понеділок.

"Тільки у випадку з батьком, наскільки мені відомо, не з офіційних джерел, рішення прийнято було десь за два тижні або за десять днів до самого факту вбивства, а у випадку Малєва рішення було прийняте приблизно за 16 годин до факту вбивства", - додав депутат.

На думку Чорновола, щоб встановити істину, треба, щоб "люди з середовища силових структур" "ризикнули піти у ту ж програму захисту свідків, скажімо, американську, і спробувати свідчити". "Люди, готові дати інформацію, наскільки мені відомо, є, але вони не впевнені, що хтось зможе їх після цього надійно захистити", - відмітив він.

Як повідомлялося, Черновіл загинув у ДПТ у березні 1999 року, а Малєв 6 березня цього року.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування