Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Суд у справі Александрова може закінчитись смертю підсудного

Середа, 20 березня 2002, 14:10
Чергове засідання суду почалося 20-го березня із запізненням на півгодини. Суддя Корчистий повідомив, що обвинуваченого Юрія Вередюка не було доставлено до суду і зачитав рапорт конвойної служби про те, що підсудного не було видано для етапування у зв’язку із погіршенням стану його здоров’я. До рапорту було додано медичну довідку, в якій зазначено діагноз – "туберкульоз лівої легені, ускладнений легеневою кровотечею". Згідно із довідкою, 18-го березня у підсудного Юрія Вередюка відкрилося кровохаркання із блювотою.

Лікування обвинуваченого триватиме щонайменше два тижні, але лікарі не виключають і можливості смерті хворого.

За словами адвоката Коваленка, який представляє інтереси підсудного Вередюка, під час його учорашньої зустрічі із підзахисним, останній скаржився на те, що йому важко переносити етапування. Як результат, адвокат вніс клопотання про перенесення засідання суду. Суд призначив судово-медичну експертизу стану здоров’я Юрія Вередюка. Наступне засідання відбудеться 2-го квітня.

Богдан Ференц, адвокат потерпілої сторони, сказав що такий розвиток подій був цілком прогнозований як для нього, так і для сторони, яку він представляє у цьому процесі.

Олексій Шеховцов, заступник Голови парламентської тимчасової комісії у справі Александрова, сказав, що такий перебіг подій був цілком передбачуваним, оскільки, на його думку, певним силам Вередюк потрібний саме мертвим.

Під час свого виступу у суді адвокат Коваленко звинуватив пресу в упередженому висвітленні перебігу процесу і намаганні надати йому політичного забарвлення. За його словами, така позиція ЗМІ є прямим тиском на суд і заважає розгляду цієї справи по суті.

Вдова Александрова вважає невипадковим призначення наступного засідання суду на 2-е квітня – день, коли можна очікувати попередні результати виборів. "Ми завжди вважали, що ця справа не просуватиметься до виборів", – сказала вона під час своєї розмови з представником Інституту Масової Інформації.

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування