Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Замах на Тимошенко був запланований за два тижні до аварії

Середа, 20 березня 2002, 14:52
"Блок Юлії Тимошенко" вважає, що автомобільна аварія, в яку потрапила їх лідер, "була запланована і спрогнозована владою". Про це заявив керівник штабу Юлії Тимошенко Олександр Турчинов на прес-конференції у Києві.

За його словами доказом причетності влади є книга "Невыполненный заказ – 2". У ній ідеться про автомобільну аварію, в яку потрапила Тимошенко. Книга була здана до друку 15 січня 2002 року, за два тижні до інциденту.

За словами Турчинова, ця брошура є фальшивкою, яка зроблена штабами блоку "ЗаєдУ" та іншими пропрезидентськими структурами. Керівник штабу повідомив, що блок звернеться до СБУ, Генпрокуратури та МВС з вимогою "вивести і продемонструвати людей, які стоять за цією книгою". Якщо цього не буде зроблено, тоді це доводитиме причетність влади, додав він.

За словами Турчинова, книжку підготовано для дискредитації Тимошенко. У ній використані ілюстрації, в яких замість співрозмовників Тимошенко шляхом монтажу вправлено Павла Лазаренка. Видання, вважає він, було розраховане на людей з глибокого села, які не стануть розбиратися у помилках, допущених авторами книги.

Турчинов, пославшись на власні дані, зробив припущення, що влада зробила мільйонний тираж цієї книжки, і повідомив, що до представників БЮТ книжка потрапила в одному з районів Кіровоградської області.

Українська правда

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування