Конєв добрався і до брата Віктора Ющенка

Четвер, 21 березня 2002, 17:46
Один з лідерів блоку "Народний Рух України" Сергій Конєв звинуватив у причетності до банкрутства банку "Україна" Петра Ющенка, брата лідера блоку "Наша Україна" Віктора Ющенка. Конєв навів схему начебто нецільового використання кредитів банку "Україна", у якій фігурує розташоване у м. Харків ТОВ "Слобода", яке належить Петру Ющенку. Сума кредиту становить близько 190 тис. гривень.

Конєв заявив, що за даним фактом 16 березня 2002 року Павлоградським МВ УМВС України порушено карну справу проти партнерів ТОВ "Слобода" у Дніпропетровській області. В той же час Конєв відмовився називати джерела надходження інформації і прізвище особи, стосовно якої порушено карну справу.

Ще один учасник блоку "Народний Рух України", четвертий номер передвиборчого списку "НРУ" Андрій Чорновіл заявив про використання "чорного PR-у" щодо нього з боку "Нашої України". Таким він вважає, зокрема, книгу, яка нібито розповсюджується у Західних регіонах України. Брошура, яка присвячена Віктору Ющенко, складається з 35-ти сторінок і написана російською(!) мовою. За словами Андрія Чорновола, в ній допускаються некоректні висловлювання на адресу лідерів блоку "Народний Рух України". В той же час він заявив, що не буде звертатися із позовом до суду.

Українська правда