Ситуація з впливом Заходу на передвиборчу кампанію під контролем - МЗС України

П'ятниця, 22 березня 2002, 16:27
МЗС України, який "уважно стежить за реакцією іноземних держав і їх представників у зв'язку з виборами" сподівається, що під час "фінальної стадії" парламентської виборчої кампанії "всі у своїх діях" "будуть виявляти виваженість і обережність, керуватися такими загальновизнаними принципами міжнародного права, як невтручання у внутрішні справи країни, повага до її суверенітету і територіальної цілісності".

Про це говориться у коментарі офіційного представника МЗС, який переданий у п'ятницю агентству Інтерфакс-Україна.

"Беручи до уваги даний політичний момент, МЗС надає виняткове значення підтримці політичної стабільності всередині держави, забезпеченню його міжнародного іміджу", - відзначається у коментарі.

У зовнішньополітичному відомстві країни підкреслили, що "вибори своїх представників до вищого законодавчого органу влади і місцевих рад є винятковим суверенним правом народу України".

У той же час, говориться в тексті коментаря, вибори до Верховної Ради є не тільки черговим етапом демократичного розвитку держави, але і "випробуванням наших партнерів на предмет послідовності і щирості в їх прагненні розвивати дружні і рівноправні відносини з Україною".

Зі своєї сторони, Україна "демонструє повну відвертість і прозорість, про що, зокрема, свідчить кількість зареєстрованих міжнародних спостерігачів, і всебічно сприяє їх діяльності".

У МЗС розраховують на політичну підтримку всіх, хто зацікавлений у подальшому стабільному і демократичному розвитку української держави, його просуванню шляхом європейської і євроатлантичної інтеграції.

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.