Тимошенко мріє, що її блок набере на виборах більше 7% голосів

Понеділок, 25 березня 2002, 17:42
Юлія Тимошенко вважає, що її блок набере на виборах значно більший відсоток голосів, "ніж розраховують певні партії, які кажуть, що ми матимемо 7 відсотків голосів виборців". Про це вона заявила у понеділок під час прес-конференції у Запоріжжі.

За словами Тимошенко, вона вже відвідала 25 регіонів України, і "майже в усіх зустрічі з виборцями проходили успішно". Найбільшу підтримку, як зазначила Тимошенко, її блок має у західних регіонах, де "наш рейтинг наближається до рейтингу Віктора Ющенка з різницею у невеличкі відсотки". У центральних областях, за словами Тимошенко, "відсоток достатньо серйозний", проте "на сході - складніше. Особливо - у Донецькій області".

Водночас вона повідомила, що зараз "важко зрозуміти", як після виборів її блок співпрацюватиме з блоком Ющенка. Тому, що "на зустрічах у деяких регіонах він говорив, що ми будемо працювати разом, а в інших – окремо." Проте Тимошенко сподівається, що "частина списку Ющенка все ж таки співпрацюватиме з нами на певних голосуваннях".

UNIAN

Увага! Ми увімкнули премодерацію. Коментарі з'являються із затримкою.