Тігіпко готовий очолити партію на основі "ЗаєдУ". Залишилося створити партію

Вівторок, 26 березня 2002, 14:33
Лідер партії "Трудова Україна" Сергій Тігіпко вважає, що питання про лідера об'єднаної партії, створеної на основі блоку "За єдину Україну!", повинен вирішити об'єднавчий з'їзд, і заявляє про готовність її очолити.

В інтерв'ю тижневику "Столичні новини", опублікованому у вівторок, Тігіпко висловив думку, що питання про те, хто очолить партію, буде вирішуватися на об'єднавчому з'їзді. "Повинна бути внутрішньопартійна демократія, конкуренція. Повинне бути рівне представництво партій, таємне голосування їх членів, альтернативні програми. Ми повинні проаналізувати, які політики публічно сприймаються, кого можна поставити керівником партії", - вважає він.

Тігіпко заявив, що не збирається знімати свою кандидатуру, якщо об'єднавчий з'їзд партії внесе у списки для таємного голосування його ім'я. "Я виступлю з цікавою програмою і зроблю все, щоб 99,9% вибрали мене головою партії. Я займаюся цією роботою, вона мені подобається, і у мене вона виходить. Тому спробую зробити все, щоб конкурувати, якщо моє прізвище також внесуть у списки з іншими кандидатами", - сказав він.

Тігіпко повідомив, що розмовляв з президентом Леонідом Кучмою про можливість лідерства глави держави у такій партії. "Я розмовляв з президентом з приводу цього питання. На що він мені абсолютно конкретно відповів, що не має наміру цього робити, оскільки у Конституції записано, що він не може бути членом або головою партії", - сказав Тігіпко.

Інтерфакс-Україна-вибори