До виборів Семиноженко забезпечить ЗМІ сенсацію

Середа, 27 березня 2002, 11:37
Ніяких переговорів стосовно того, хто очолить об'єднану партію, яку буде утворено після парламентських виборів на основі блоку "За єдину Україну!", ще не велось, заявив віце-прем'єр-міністр Володимир Семиноженко вчора на прес-конференції у Житомирі, коментуючи на прохання журналістів заяву Сергія Тігіпка - голови партії "Трудова Україна", яка входить до складу цього блоку, стосовно готовності очолити об'єднану партію.

За словами Семиноженка, п'ятьма партіями блок "За єдину Україну!" не обмежиться, адже "сьогодні виявляють своє бажання об'єднатись чимало політичних сил" (до складу блоку входять Народно-демократична партія, партія "Трудова Україна", Аграрна партія, Партія регіонів і Партія промисловців та підприємців). За словами Семиноженка, питання визначення лідера майбутньої партії буде вирішено на другому етапі об'єднавчого з'їзду блоку "За єдину Україну!".

Семиноженко заявив також, що до кінця цього тижня ЗМІ чекає чимало сюрпризів у політичному житті. На його думку, "рівень очолювання партії, яка буде утворена після виборів на основі блоку "За єдину Україну!", може бути навіть трохи несподіваним і для ЗМІ. Необхідно буде також використати, при утворенні нової партії, вже наявний досвід об'єднавчого процесу". Як приклад Семиноженко навів досвід очолюваної ним Партії регіонів, що є сьогодні, за його словами, найчисельнішою в Україні.

За його словами, блок "За єдину Україну!" будує сьогодні свою виборчу кампанію "не на рафінованих заходах агітаційного характеру, а на наповненні програми конкретним змістом".

UNIAN

Читайте також:

Тігіпко готовий очолити партію на основі "ЗаєдУ". Залишилося створити партіюpowered by lun.ua