Тимошенко просить олігархів помилувати її

Середа, 27 березня 2002, 12:16
Як стало відомо керівництву Блоку Юлії Тимошенко з кількох достовірних джерел, на деяких центральних та регіональних телевізійних каналах готується до показу сфальсифікований фільм, мета якого - дискредитувати і очорнити лідера блоку - Юлію Тимошенко.

Про отриману пропозицію щодо трансляції такого фільму вже повідомила телекомпанія "ЮТАР" та ряд регіональних телевізійних компаній. Про підготовку до показу брудного фільму інформують регіональні осередки блоку.

З огляду на це БЮТ звертається до засновників, керівників та політичних "кураторів" тих мас-медіа, на яких може бути показаний цей фільм. А саме - до панів Віктора Медведчука та Олександра Зінченка (телеканали "Інтер", ТЕТ, 1+1), Віктора Пінчука (ICTV), Ігоря Сторожука (УТ-1) та інших людей, що мають безпосередній вплив на формування інформаційної політики на окремих телеканалах з рекомендацією утриматися від провокацій і не переступати останню межу людської гідності, порядності та елементарної культури. Окрім того, не слід забувати про кримінальну відповідальність, яка передбачена за монтаж, виготовлення та тиражування подібних фальшивок.

Блок Юлії Тимошенко пропонує запровадити мораторій на застосування брудних технологій в мас-медіа і припинити взаємне поливання брудом політичних конкурентів.

Блок Юлії Тимошенко висловлює щиру подяку тим українським журналістам, що відмовилися від трансляції ганебного фільму і не побоялися оприлюднити авантюрні наміри можновладців та провокаторів від телебачення, повідомляє прес-служба БЮТ.