Розпочинаємо матчем з аутсайдером, закінчуємо з фаворитом

Четвер, 28 березня 2002, 15:35
Після того як команди групи 6, до якої входить і збірна України не змогли домовитися про календар матчів до відбіркового турніру ЧЄ-2004 в Португалії втрутилося УЄФА, яке провело своє жеребкування у четвер в швейцарському Ньоні. Відзначимо, що розпочинає національна команда України відбірковий турнір матчем у Єревані, а закінчує в Іспанії. І для українців результати жеребкування не найкращі.

В першу чергу це стосується матчів з фаворитом групи іспанцями. Так, першу гру з командою Камачо, збірна України проводить в березні 2003 року, коли у нас чемпіонат лише розпочинається після зимової перерви, а повторний матч в Іспанії стане для команди Буряка заключним у відбірковому турнірі до ЧЄ-2004, що також не особливо влаштовує.

У календарі ще з одним потенційним суперником за вихід до фіналу чемпіонату Європи - командою Греції ситуація дещо краща. Перша гра з піренійцями відбудеться в жовтні в Києві, що не може не радувати, оскільки саме в ці терміни чемпіонат України в розпалі, а повторна гра пройде в червні коли чемпіонат у нас вже закінчується.

Варто додати, що календар відбірних матчів УЄФА складався з урахуванням рейтингу команд, і в принципі за вигідністю у нас другий розклад після іспанців, а хотілося б що був першим…

Група 6 : Україна, Іспанія, Греція, Вірменія, Північна Ірландія

2002 - 7/8 вересня: Греція - Іспанія, Вірменія - Україна;

12/13 жовтня: Іспанія - Північна Ірландія, Україна - Греція;

15/16 жовтня: Греція - Вірменія, Північна Ірландія - Україна.

2003

29/30 Березень: Вірменія - Північна Ірландія, Україна - Іспанія;

1/2 квітня: Північна Ірландія - Греція, Іспанія - Вірменія;

7/8 червня: Іспанія - Греція, Україна - Вірменія;

10/11 червня: Північна Ірландія - Іспанія, Греція - Україна;

6/7 вересня: Вірменія - Греція, Україна - Північна ірландія;

9/10 вересня: Північна Ірландія - Вірменія, Іспанія - Україна;

11/12 жовтня: Греція - Північна Ірландія, Вірменія - Іспанія.

powered by lun.ua