Кожному спостерігачу – по камері від Ющенка

Четвер, 28 березня 2002, 19:45
Лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко вважає, що найбільший рівень фальсифікації буде на мажоритарних округах, "де працює адмінресурс".
Проте за словами Ющенка, його блок "з метою запобігання фальсифікації підготував кожному спостерігачеві пакет юридичних документів і відеокамеру".

Також Ющенко зазначив, що для нього було повним відкриттям рівень втручання влади у хід виборчої кампанії. "Українська ж влада пішла на вибори, і це викривлює прозорість та чесність виборів", - зазначив Ющенко.

Лідер блоку наголосив, що фільм "Піар" не бачив і дивитися не збирається, бо "цей фільм - ще одна сфальсифікована сторінка України, метастаз, який може проникати в душу виборця".

Щодо парламентської більшості ті шляхів її формування, то тут Ющенко продемонстрував впевненість у своїх силах. "Формувати парламентську більшість має політична сила, яка на виборах набирає найбільшу кількість голосів, - зазначив він. – "Наша Україна" буде фаворитом виборів і матиме найбільшу підтримку виборців у день голосування".

Щодо мажоритарних можливостей, то тут, на думку Ющенка, все "залежить від двох речей: чесності та прозорості виборів. Якщо вдасться переламати той адміністративний тиск, який працює проти кандидатів-мажоритарників від "Нашої України", результати будуть оптимістичними".

Ющенко зазначив, що "проводить певну ревізію поглядів щодо своєї команди та політичних партнерів". "Сьогодні мені боляче, що сильні політики, які раніше представляли демократичні сили, тепер перебувають у таборі політичних сил, котрі стоять на реакційних позиціях щодо демократії – зазначив лідер "Нашої України". - У мене немає дефіциту команди", повідомляє сайт "Нашої України".

"Мене турбує питання конфігурації сил у майбутньому парламенті. Сьогодні 5 - 8 політичних сил перебувають на межі прохідного бар'єру, від них значною мірою залежить майбутня конфігурація парламенту", - наголосив Ющенко.powered by lun.ua