"За ЄдУ" стала партією. За неї відтепер "Демсоюз", Омельченко, жінки та моряки

П'ятниця, 29 березня 2002, 18:07
Чотирнадцять політичних партій підписали в п'ятницю декларацію про створення партії "За єдину Україну!" на базі однойменного блоку.

В партію увійшли Українська партія промисловців і підприємців, Народно-демократична партія, Партія регіонів, партія "Трудова Україна", Аграрна партія, Християнська демократична партія, партія "Демократичний союз", Демократична партія України, партія "Єдність", Всеукраїнська партія миру та єдності, Українська морська партія, партія "Солідарність жінок України", Партія національно-економічного розвитку і Селянська партія.

Декларацію підписали в п'ятницю в Києві лідери і уповноважені представники партій. Представник партії "Демсоюз" поставив свій підпис в четвер.

Раніше лідер блоку "За єдину Україну!" Володимир Литвин повідомив, що питання про лідера майбутньої партії буде вирішувати з'їзд, який також остаточно визначить назву партії. Він підкреслив, що кожна з партій має своїх "яскравих лідерів, харизматичних публічних політиків", які можуть очолити нову партію.

Разом з тим, Литвин підкреслив, що блок готовий "виступити провідником інтересів" партій, які не подолають на майбутніх виборах 4%-ий бар'єр.

В Україні зареєстровано близько 130 партій.


Интерфакс-Украина-Выборыpowered by lun.ua