Не заважайте музикантам заробляти гроші - Кузьма Скрябін

П'ятниця, 29 березня 2002, 23:22
Лідер популярної рок-групи "Скрябін" Кузьма вважає, що не можна звинувачувати музикантів в баченні виборчого процесу, як способу заробити гроші.

Так вокаліст "Скрябіна" захистив вітчизняних музикантів, на адресу яких останнім часом звучать докори відносно їхніх виступів на концертах, організованих певними партіями і блоками.

Кузьма пояснив, що причина такій поведінки музикантів – відсутність в Україні шоу-бізнесу як такого. Правова незахищеність інтелектуальної власності, слідством чого є відсутність ринку інтелектуальної праці, призводить до того, що творчі діячі вимушені розцінювати вибори, як можливість заробити гроші.

Кузьма підкреслив, що музиканти, як правило, не роблять відмінностей між акцією політичною і комерційним концертом – вони просто виконують свою роботу і одержують за неї гонорари. При цьому акції на підтримку політичних об'єднань не можна назвати особливо виграшними щодо комерційних концертів: надивившись на виконавців безкоштовно, глядач вже не бажає віддавати свої гроші за його концерт.

Що стосується підтримки під час виборчої кампанії групою "Ськрябін" виборчого блоку "Команда Озимого Покоління", то Кузьма пояснив її своїми ідеологічними переконаннями.

Пресс-служба КОП

Читайте також
"Хорошковский запиликает на Скрипке"… З ким ви, працівники культури? – Та з тобою, з доларом