Тимошенко закликає Ющенка та Мороза негайно сформувати більшість. Недостачу голосів покриють мажоритарники

Середа, 10 квітня 2002, 11:15
"Блок Юлії Тимошенко" звернувся у середу до лідерів "демократичних сил, представлених у парламенті" – Віктора Ющенка та Олександра Мороза, а також до незалежних депутатів-мажоритарників - з пропозицією "негайно і невідкладно" розпочати відкриті консультації з питань "формування демократичної більшості у Верховній Раді та формування нового ефективного уряду".

З такою заявою БЮТи виступив під впливом "останніх заяв державних чиновників та президента України про створення парламентської більшості на основі можновладного блоку "За Єдину Україну".

Як ідеться у зверненні БЮТи, "блок "За Єдину Україну" немає а ні політичного, а ні морального права виступати від імені "народу" і створювати більшість у Верховній Раді".

"За єдУ" в процесі виборів "вдався до безпрецедентного використання адміністративного ресурсу, фальсифікації результатів голосування, репресивно-каральних акцій для боротьби з опозицією, маніпуляції громадською думкою, тиску та шантажу щодо інших політичних сил", наголошує БЮТи.

"Вже сьогодні представники блоку "За Єдину Україну" намагаються шантажем, підкупом та погрозами домогтися вступу в їх фракцію депутатів, що обралися в мажоритарних округах. Однак жодна фракція, побудована на підставі подібного шантажу чи підкупу не може претендувати на статус серйозної політичної сили, – повідомляє Блок Тимошенко. - Штучне збільшення можновладного блоку "За Єдину Україну" лише продовжить термін агонії збанкрутілого режиму, час якого безповоротно минає".

"Сьогодні ще не час відпочивати. Демократичні сили здобули серйозну перемогу на виборах до Верховної Ради, однак влада не залишає думати про реванш і згортання демократичних процесів у країні", - ідеться у заяві Блоку Тимошенко.powered by lun.ua