Кучмі з Бушем горілки не пити. Поки що

Середа, 10 квітня 2002, 20:11
Від подальшої інформації про причетність Кучми до продажу зброї в Ірак буде залежати подальший розвиток дипломатичних стосунків України і США.

На цьому наголосив радник комісії з безпеки та співробітництва в Європі при Конгресі США Орест Дейчаківський. Повернувшись з України, він вважає, що порушення , які мали місце в період виборчої кампанії, були, але не вплинули кардинально на результати голосування. Які ж подальші кроки американської дипломатії щодо України на окреме запитання радіо "Свобода" Орест Дейчаківський сказав:

"Я думаю, що багато буде залежати від того, що далі станеться в Україні, коли скажімо з'явиться інформація про продаж зброї українським урядом до деяких країн. Це може зашкодити. Далі, немає прогресу щодо справи Гонгадзе, це також буде мати вплив на погляди американської дипломатії".

Також він вважає, що після виборів найближчим часом зустрічі Президента США та Президента України не відбудеться: "Я би сказав, що про це зарано говорити. Це буде залежати від майбутніх подій. Як на цей час я би не був надзвичайно оптимістичний щодо такої зустрічі".powered by lun.ua