Це мажоритарники-офіційні переможці

Субота, 13 квітня 2002, 21:55
У суботу, 13 квітня Центрвиборчком України офіційно оприлюднив результати виборів народних депутатів у 218 одномандатних округах. Результати виборів в інших округах стали відомі протягом квітня.

У трьох округах - №18, 35 і 201 - вибори визнані недійсними.

Згідно з рішенням ЦВК народними депутатами стали:


В Криму:

Округ №1 Володимир Воюш, депутат Верховної Ради Криму, висунутий СДПУ(О)
№2 Лев Мірімський, народний депутат, самовисування
№3 Сергій Іванов, народний депутат, самовисування
№4 Анатолій Раханський, народний депутат, самовисування
№5 Віктор Мироненко, народний депутат, КПУ
№6 Валерій Горбатов, глава Ради міністрів Криму, член партії "Трудова Україна", самовисування
№7 Ігор Франчук, народний депутат, самовисування
№8 Володимир Шкляр, директор кримської дослідницької станції Української академії аграрних наук, член АПУ, самовисування
№9 Валерій Євдокимов, перший віце-президент Всесвітньої Асоціації юристів, СДПУ(О)
№10 Анатолій Франчук, народний депутат, самовисування


У Вінницькій області:

№11 Віктор Антемюк, президент благодійного фонду "Довіра", позапартійний, самовисування
№12 Петро Порошенко, народний депутат, глава парламентського підкомітету Комітету з питань фінансів і банківської діяльності, член партії "Солідарність", блок "Наша Україна"
№13 Микола Катеринчук, гендиректор адвокатської компанії "Моор і Кросондович", безпартійний, самовисування
№14 Володимир Майстришин, директор МП "Техногаз", безпартійний, самовисування
№15 Григорій Калетник, глава Вінницької облради, член НДП, блок "За єдину Україну!"
№16 Ігор Кальниченко, заступник глави ДПАУ, держрадник першого рангу, член Партії регіонів, блок "За єдину Україну!"
№17 Микола Сокирко, директор сільськогосподарського ТОВ "Передовик", безпартійний, блок "Наша Україна"


У Волинській області:

№19 Сергій Слабенко, директор товариства "Контініум-Траст-Компані", блок "Наша Україна"
№20 Сергій Бондарчук, заступник голови концерну "Енергообладнання" Державного підприємства "Завод ім. Малишева", "Наша Україна"
№21 Микола Мартиненко, народний депутат України, самовисування
№22 Володимир Бондар, директор центру муніципальних реформ "Луцьк-1432 ", блок "Наша Україна"
№23 Ігор Єремеєв, генеральний директор виробничо-комерційної фірми "Контініум", блок "За єдину Україну!"


У Дніпропетровській області:

№24 Анатолій Клименко, заступник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації з питань діяльності правоохоронних органів, оборонної і мобілізаційної роботи, самовисування
№25 Сергій Бичков, заступник голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, самовисування
№26 Віктор Пінчук, народний депутат України, самовисування
№27 Леонід Сергієнко, директор УН АТЗТ "Дніпромайн", самовисування
№28 Віктор Веретенников, президент торгової марки "Злагода" акціонерної компанії комбінат "Придніпровський", самовисування
№29 Олександр Косьяненко, начальник управління Служби безпеки України в Дніпропетровській області, самовисування
№30 В'ячеслав Анісимов, кореспондент газети "Знамя Дзержинки", КПУ
№31 Володимир Мовчан голова правління ВАТ "Центральний гірничо-збагачувальний комбінат", блок "За єдину Україну!"
№32 Вадим Гуров, народний депутат Україні, самовисування
№33 Ігор Сміяненко, директор з виробництва КГГМК "Кріворожсталь", самовисування
№34 Микола Колесник, генеральний директор ВАТ "Північний ГОК", самовисування
№35 Віктор Драчевський, перший заступник начальника УМВС - начальник кримінальної міліції Дніпропетровська, самовисування
№36 Леонід Деркач, співробітник Служби безпеки України, блок "За єдину Україну!"
№37 Сергій Касьянов, президент корпорації "Ольвія", самовисування
№38 Микола Солошенко, голова правління ВАТ "Новомоськовський трубний завод", самовисування
№39 Олександр Шевченко, заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації, блок "За єдину Україну!"
№40 Олег Царьов, заступник директора ТОВ "Дніпровський комп'ютерний центр", самовисування


У Донецькій області:

№41 Раїса Богатирьова - народний депутат України, "За єдину Україну!"
№42 Тетяна Бахтєєва, головний лікар Донецького обласного клінічного територіального медичного об'єднання, "За єдину Україну!"
№43 Юхим Звягільський, народний депутат України, "За єдину Україну!"
№44 Валентин Ландик, президент АТ "НОРД", ЗАТ "Група Норд", "За єдину Україну!"
№45 Володимир Рибак, народний депутат України, "За єдину Україну!"
№46 Андрій Клюєв - заступник голови Донецької обласної держадміністрації, "За єдину Україну!"
№47 Олег Панасовський, народний депутат України, КПУ
№48 Микола Янковський, народний депутат України, "За єдину Україну!"
№49 Леонід Байсаров, голова правління ВАТ "Вугільна компанія" шахта "Червоноармійська західна № 1", "За єдину Україну!"
№50 Олексій Корсаков, перший заступник Енакиєвського міського голови, самовисування
№51 Микола Комар, голова Костянтинівської районної держадміністрації, "За єдину Україну!"
№52 Георгій Скудар, голова правління ЗАТ "Новокраматорський машинобудівний завод", "За єдину Україну!"
№53 Віталій Хомутинник, генеральний директор підприємства "Спецодяг", "За єдину Україну!"
№54 Володимир Авраменко, голова ради директорів торгівельно-виробничої фірми "Полюс", "За єдину Україну!"
№55 Сергій Матвієнков, народний депутат України, "За єдину Україну!"
№56 Олександр Колоніарі, директор по персоналу ВАТ "Азовсталь", "За єдину Україну!"
№57 Ігор Шкиря, голова ради директорів, президент ВО "Іліташ", "За єдину Україну!"
№58 Олександр Лещинський, народний депутат України, "За єдину Україну!"
№59 Віктор Турманов, голова ЦК профспілки працівників вугільної промисловості України, самовисування
№60 Володимир Зубанов, голова правління ВАТ "Силур", "За єдину Україну!"
№61 Геннадій Васильєв, народний депутат України, самовисування
№62 Валерій Коновалюк, народний депутат України, "За єдину Україну!"
№63 Віктор Слаута, заступник голови Донецької обласної держадміністрації, "За єдину Україну!"

У Житомирській області:

№64 Володимир Сацюк, народний депутат, "ДемПУ-"Демсоюз"
№65 Павло Жебровський, президент ЗАТ "Фармация-2000 ", глава наглядової ради ЗАТ "Бердичев-холод", глава правління ВАТ "Мар'янівський склозавод", безпартійний, самовисування
№66 Павло Матвієнко, глава правління АБ "Національний кредит", Партія нацеконрозвитку України
№67 Валентин Савицький, керівник главуправління контрольного управління адміністрації президента, безпартійний, самовисування
№68 Анатолій Писаренко, глава підприємства "Вітав тер", безпартійний, самовисування
№69 Віктор Развадовський, народний депутат, безпартійний, самовисування


У Закарпатській області:

№70 Сергій Ратушняк, екс-мер Ужгорода, лідер облорганізації "Нове Закарпаття", член партії "Єдність", самовисування
№71 Віктор Балога, глава правління ТОВ "Барва", безпартійний, самовисування
№72 Іштван Гайдош, голова Берегівської районної державної адміністрації, член СДПУ(О)
№73 Олександр Кеменяш, глава правління ЗАТ "Алекс", безпартійний, самовисування
№74 Михайло Сятиня, президент ТОВ "Гедеон Ріхтер-Укрфарм", безпартійний, самовисування
№75 Орест Клімпуш, надзвичайний і повноважний посол в Угорщині і Словенії, безпартійний, самовисування


У Запорізькій області:

№76 Петро Сабашук, головний конструктор наукового центра "Енергія" ВАТ "Світанок", голова ради директорів ВАТ "Світанок", член ПРП, "Наша Україна"
№77 Юрій Артеменко, головний редактор газети "Миг", самовисування
№78 Геннадій Горлов, перший заступник глави правління, технічний директор ВАТ Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь", член Партії регіонів, "За єдину Україну!"
№79 Ярослав Сухий, народний депутат, глава підкомітету з питань компенсації і індексації грошових прибутків населення Комітету з питань соцполітики і праці, самовисування
№80 Іван Бастрига, президент ВАТ "Запорізький алюмінієвий комбінат", член Партії регіонів, "За єдину Україну!"
№81 Володимир Бронніков, президент Запорізької атомної енергетичної корпорації, член Партії регіонів, "За єдину Україну!"
№82 Олег Олексенко, глава правління ВАТ "Мелітопольський маслоекстракційний завод", безпартійний, "Наша Україна")
№83 Анатолій Мороз, народний депутат, КПУ
№84 Олександр Пеклушенко, глава правління Запорізької обласного споживсоюзу, член Партії регіонів, "За єдину Україну!"


В Івано-Франківській області:

№85 Микола Круць, голова правління ВАТ "Івано-Франківськцемент", "Наша Україна"
№86 Ігор Насалік, народний депутат України, "Наша Україна"
№87 Володимир Мойсик, суддя Верховного Суду України, "Наша Україна"
№88 Роман Ткач, голова Тисменицької районної держадміністрації, "Наша Україна"
№89 Євген Гирник - віце-президент ЗАТ "Регіональне агентство економічного розвитку", "Наша Україна"
№ 90, Роман Зварич, народний депутат, "Наша Україна"

У Київській області:

№91 Дмитро Рудковський, начальник Головного управління розквартирування військ і капітального будівництва Міноборони, самовисування
№92 Григорій Бондаренко - заступник голови Державної податкової адміністрації України, "За єдину Україну!"
№93 Володимир Сивкович, голова наглядової поради ЗАТ "Авіакомпанія "Віта", самовисування
№94 Тетяна Засуха, народний депутат України, члена АПУ, самовисування
№95 Євген Жовтяк, народний депутат України, "Наша Україна"
№96 Сергій Осика, радник президента України при адміністрації президента України, самовисування
№97 Юрій Бойко - священик, настоятель парафії Святих великомучеників Бориса і Гліба, ректор колегії святителя Петра Могили, "Наша Україна"
№98 Кирило Поліщук, генеральний директор Державного підприємства обслуговування повітряного руху України "УкрАерорух", ПППУ, самовисування


У Кіровоградській області:

№99 Ганна Антоньєва - народний депутат України, самовисування
№100 Олександр Біловол - народний депутат України, "Демпартія-Демсоюз"
№101 Михайло Поплавський, ректор Київського національного університету культури мистецтв, самовисування
№102 Віктор Бойко - радник голови національної акціонерної кампанії "Украгролізинг", "За єдину Україну!"
№103 Олександр Єдін - народний депутат України, "За єдину Україну!"


У Луганській області:

№104 Василь Надрага, начальник Луганського облуправління пенсійного фонду, член НДП, "За єдину Україну!"
№105 Микола Мельников, глава правління - гендиректор холдингової компанії "Луганськтепловоз", СДПУ(О)
№106 Енвер Цкитішвілі, глава правління, гендиректор ВАТ "Алчевський металургійний комбінат", "За єдину Україну!"
№107 Віктор Кіріллов, директор заводу гірничорятувального обладнання "Горизонт", самовисування
№108 Людмила Кириченко, президент громадської організації "Обласний союз жінок "Берегиня", "За єдину Україну!"
№109 Сергій Сінченко, народний депутат, безпартійний, КПУ
№110 Микола Будаг'янц, гендиректор Лутугинського об'єднання по виробництву валів, член НДП, "За єдину Україну!"
№111 Геннадій Астров-Шумілов, гендиректор, глава правління держхолдингової компанії "Ровеньки-антрацит", член ПППУ, блок "За єдину Україну!"
№112 Юлій Йоффе, народний депутат, член партії "Трудова Україна", самовисування
№113 Микола Гапочка, перший заступник глави Держкомітету "Держкомрезерв", член АПУ, "За єдину Україну"
№114 Катерина Фоменко, глава постійної комісії з питань бюджету і фінансів Луганської облради, член АПУ, За єдину Україну
№115 Віктор Тополов, президент банку "Індекс-банк", безпартійний, самовисування


У Львівській області:

№116 Тарас Чорновіл, народний депутат України, член ПРП, "Наша Україна"
№117 Павло Качур, віце-президент асоціації агентств регіонального розвитку, член Народного Руху України "Наша Україна"
№118 Тарас Стецьків, народний депутат України, член ПРП, "Наша Україна"
№119 Олександр Гудима, народний депутат, "Наша Україна"
№120 Олег Тягнибок, народний депутат України, "Наша Україна"
№121 Андрій Шкіль, президент РГ Фонду Донцова, член Української національної асамблеї, самовисування
№122 Петро Димінський, голова наглядової ради АТ "НПК-Галичина" м. Дрогобич, "Наша Україна"
№123 Володимир Яворівський, голова Союзу письменників України, член ПРП, "Наша Україна"
№124 Петро Писарчук, генеральний директор ТОВ "АЙПІЄ-Л", член СДПУ(О), самовисування
№125 Петро Олійник, голова міськради Червонограда, член Народного Руху України, "Наша Україна"
№126 Іван Гаврилюк, режисер, актор, сценарист кіностудії "Контакт", "Наша Україна"
№127 Ігор Осташ, народний депутат України, "Наша Україна"


У Миколаївській області:

№128 Віктор Горбачов, народний депутат, безпартійний, самовисування
№129 Олександр Кузьмук, екс-міністр оборони, "За єдину Україну!"
№130 Микола Круглов, глава Миколаївської райдержадміністрації, член АПУ, самовисування
№131 Павло Рябікін, народний депутат, безпартійний, самовисування
№132 Валерій Акопян, народний депутат, член АПУ, блок "За єдину Україну!"
№133 Анатолій Козловський, глава ВАТ "Родючисть", член АПУ, самовисування


В Одеській області:

№134 Олексій Козаченко, керівник СП "Панком ЮНІЙ", член АПУ, "За єдину Україну!"
№135 Ігор Різник, глава Жовтневої райадміністрації Одеси, член СДПУ(О), самовисування
№136 Сергій Ківалов, народний депутат, Українська морська партія
№137 Микола Павлюк, начальник Одеського порту, член НДП, самовисування
№138 Микола Шведенко, глава департаменту держкомітету рибного господарства України, самовисування
№139 Станіслав Стребко, начальник Іллічівського морторгпорту, "За єдину Україну!"
№140 Юрій Крук, народний депутат, безпартійний, самовисування
№141 Ігор Плохой, безробітний, член НДП, самовисування
№142 Володимир Мазуренко, народний депутат, член партії "Трудова Україна", самовисування
№143 Леонід Клімов, президент фінгрупи "Примор'я", член Партії регіонів, "За єдину Україну!"
№144 Василь Калинчук, народний депутат, член АПУ, "За єдину Україну!"


У Полтавській області:

№145 Анатолій Кукоба, мер Полтави, самовисування
№146 Андрій Веревський, глава наглядової ради ВАТ "Соняшник", самовисування
№147 Василь Гаврилюк, гендиректор обласного дочірнього підприємства держакціонерної компанії "Хліб України", самовисування
№148 Олег Салмін, глава правління ВАТ "Укрнафта", самовисування
№149 Геннадій Руденко, радник президента корпорації "Укргазконтракт", "За єдину Україну!"
№150 Костянтин Жеваго, народний депутат, самовисування
№151 Іван Четвериков, глава правління ВАТ "Полтавагаз", член АПУ, самовисування
№152 Микола Карнаух, помічник-консультант народного депутата, СПУ


В Рівненській області:

№153 Юрій Ширко, перший заступник начальника держуправління екології і природних ресурсів в Рівненській області, член УНР, самовисування
№154 Павло Сулковський, голова Ровненської обласної організації "Союз власників землі", член УНР, "Наша Україна"
№155 Віталій Цехмістренко, народний депутат України, член ПРП, "Наша Україна"
№156 Олександр Абдуллін, народний депутат України, член партії "Демсоюз", "Демпартія-"Демсоюз"
№157 Микола Шершун, генеральний директор Рівненського лісогосподарчого об'єднання "Рівнелес", член АПУ, "За єдину Україну!"


У Сумській області:

№158 Євген Лапін, генеральний директор ВАТ "Сумихімпром", "За єдину Україну!"
№159 Олександр Царенко, ректор Сумського національного аграрного університету, член АПУ, "За єдину Україну!"
№160 Микола Нощенко, віце-президент Всеукраїнського добродійного фонду екологи і соціального захисту "Наше майбутнє", член партії "Трудова Україна", "За єдину Україну!"
№161 Ольга Гінзбург, народний депутат України, член КПУ, КПУ
№162 Іван Рішняк, голова правління ДАК "Хліб України", член АПУ, За єдину Україну
№163 Григорій Дашутін - народний депутат України, "За єдину Україну!"


У Тернопільській області:

№164 Олександр Устенко, ректор Академії народного господарства, "Наша Україна"
№165 Олег Гуменюк - голова товариства "Заграва-Експо", "Наша Україна"
№166 Іван Стойко, заступник начальника управління у справах преси і інформації Тернопільської облдержадміністрації, член НРУ, "Наша Україна"
№167 Ігор Тарасюк, народний депутат України, член УНР, "Наша Україна"
№168 Михайло Полянчич, віце-президент україно-американського ТОВ "Рейлин-Консалтінг", член ПРП, "Наша Україна"


У Харківській області:

№169 Леонід Ісаєв, начальник Харківського метрополітену, член Партії регіонів, "За єдину Україну!"
№170 Станіслав Косінов, директор юрфірми ТОВ "Енергосервіс", "За єдину Україну!"
№171 Дмитро Святаш, президент корпорації "Автоінвестбуд", "За єдину Україну"
№172 Василь Салигін, народний депутат, "За єдину Україну!"
№173 Володимир Гошовський, в.о. гендиректора держпідприємства "Регіон", самовисування
№174 Михайло Добкин, глава наглядової ради громадської організації "Медвєдь", самовисування
№175 Олександр Фельдман, президент АТ "Концерн АВЕК і До", самовисування
№176 Олександр Бандурка, народний депутат, "За єдину Україну!"
№177 Степан Гавріш, заступник глави Верховної Ради, За єдину Україну
№178 Василь Потапов, заступник глави Харківської облдержадміністрації, "За єдину Україну"
№179 Василь Гладких, заступник гендиректора Держадміністрації залізничного транспорту України з питань пасажирських перевезень, самовисування
№180 Анатолій Гіршфельд, президент АТ "У.П.Е.К", позапартійний, самовисування
№181 Людмила Давидова, президент добродійного фонду "Турбота", самовисування
№182 Олег Каратуманов, головний консультант сектору аналізу і контролю оргвідділу апарату керівника Держуправління справами, За єдину Україну


У Херсонській області:

№183 Олег Беспалов, президент ЗАТ "Концерн Регіони України", президент "АКБ Прем'єрбанк", самовисування
№184 Володимир Демехін, заступник голови правління ЗАТ "Торговий будинок "Укрататнафта-Південь", самовисування
№185 Володимир Фіалковський, народний депутат України, самовисування
№186 Микола Баграєв, член Нацради з питань телебачення і радіомовлення України, самовисування
№187 Станіслав Ніколаєнко, народний депутат України член СПУ, СПУ

У Хмельницькій області:

В окрузі №194 результати виборів не обнародувані

№188 Олег Лукашук, заступник директора підприємства "Явір-Транс", СДПУ(О)
№189 Віталій Олуйко, ректор Хмельницького інституту регіонального управління і права, "За єдину Україну!"
№190 Василь Шпак, глава правління НАК "Украгролізінг", "За єдину Україну!"
№191 Адам Чікал, народний депутат, самовисування
№192 Вячеслав Дубицький, глава Кам'янець-Подільської райдержадміністрації, самовисування
№193 Сергій Буряк, народний депутат, самовисування
№194 Володимир Нечипорук, народний депутат, безпартійний, самовисування


У Черкаській області:

№195 Сергій Терещук, заступник глави Черкаської облдержадміністрації, член АПУ, "За єдину Україну!"
№196 Богдан Губський, народний депутат України, самовисування
№197 Віктор Тимошенко, голова правління Смілянсько-Каменського цукроровиробничого об'єднання, самовисування
№198 Ігор Чоломбітько, генеральний директор ТОВ "Салюс", самовисування
№199 Петро Кузьменко, директор ТОВ фірми "Шанс", самовисування
№200 Борис Райков, глава наглядової ради ВАТ "АЗОТ", самовисування


У Чернівецькій області:

№202 Віктор Король, народний депутат, "Наша Україна"
№203 Георгій Манчуленко, народний депутат, "Наша Україна"
№204 Михайло Бауер, начальник управління освіти та науки Чернівецької облдержадміністрації, самовисування
№205 Леонід Каденюк, помічник президента України, перший космонавт України, самовисування


У Чернігівській області:

№206 Валентин Мельничук, гендиректор і глава правління ЗАТ "Чернігівський пивкомбінат "Десна", член СДПУ(О), самовисування
№207 Владислав Атрошенко, радник президента УСПП з питань ПЕК, "Наша Україна"
№208 Олександр Волков, народний депутат України, "ДемПУ-Демсоюз"
№209 Іван Плющ, голова Верховної Ради, член НДП, самовисування
№210 Федір Шпиг, народний депутат, самовисування
№211 Олег Петров, народний депутат, "За єдину Україну!"


У Києві:

№212 Леонід Черновецький, народний депутат України, самовисування
№213 Олександр Задорожний - народний депутат України, член Української партії "Єдність", "Єдність"
№214 Микола Поліщук, завідуючий кафедри нейрохірургії КМАПО ім. Шупіка, член ПРП, Наша Україна
№215 Анатолій Мокроусов, народний депутат України, член Української партії "Єдність", "Єдність"
№216 Сергій Терьохін, народний депутат України, член ПРП, "Наша Україна"
№217 Станіслав Сташевський, перший заступник глави Київської держадміністрації, член Української партії "Єдність", "Єдність"
№218 Василь Горбаль - голова правління АБ "Укргазбанк", самовисування
№219 Володимир Бондаренко - народний депутат України, член Партії "Реформи і порядок", "Наша Україна"
№220 Валерій Асадчев - народний депутат України, член Українського Народного Руху, блок "Наша Україна"
№221 Валерій Лебедівський, перший заступник начальника Головного управління зовнішньоекономічних зв'язків і інвестицій Київської міської держадміністрації, член Народного Руху України, "Наша Україна"
№222 Юрій Оробець, заступник голови ТОВ "Консалтингова компанія "Абакус", самовисування
№223 Борис Безпалий - народний депутат України, "Наша Україна"


В Севастополі:

№224 Іван Вернидубов, глава Севастопольськой державної податкової адміністрації, член Партії регіонів, блок "За єдину Україну!"
№225 Віктор Заїчко, заступник глави Севастопольської міськдержадміністрації, "За єдину Україну!".



powered by lun.ua