Фельдмана засудили до 9 років ув'язнення

П'ятниця, 19 квітня 2002, 19:06
Артемівський місцевий суд Луганська засудив колишнього віце-президента банку "Слов'янський" Бориса Фельдмана до дев'яти років позбавлення волі.

Про це в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна повідомив адвокат Фельдмана Андрій Федур. Таке рішення суд оголосив у п'ятницю після закінчення слухання даної кримінальної справи. За його словами, другий підсудний – колишній начальник фінансового управління банку Олександр Заславський – звільнений "за амністією".

Федур також повідомив, що збирається оскаржити дане рішення в апеляційному суді. "Це – безпрецедентне свавілля з боку влади, яка боїться викриття - куди ж поділися гроші банку. Саме тому треба, щоб Фельдман був у в'язниці", - сказав він.

Як повідомлялося, кримінальна справа проти посадових осіб банку "Слов'янський" була порушена слідчим управлінням податкової міліції ДПАУ у січні 2000 року. Їм пред'явлені обвинувачення в крадіжках майна в особливо великих розмірах на загальну суму 11 млн. грн., зловживанні службовим становищем, яке привело до майнових збитків на суму 335 млн. грн., ухилянні від сплати податків на суму понад 5 млн. грн., службових фальсифікаціях.

Спочатку в справі проходило 7 підсудних, однак пізніше суд виділив в окреме провадження і припинив розгляд справи відносно п'яти обвинувачених. Судовий процес продовжувався щодо Бориса Фельдмана і начальника фінансового управління банку Олександра Заславського.powered by lun.ua