Після "авантюри СДПУ(О)" Ющенко рік формувався як політик

Субота, 27 квітня 2002, 16:17
"Рік після відставки був важливим для мене. Я сформувався як політик і пройшов виборчі перегони", - сказав лідер блоку "Наша Україна" Віктор Ющенко, оцінюючи рік після зняття з посади прем’єр-міністра 26 квітня 2001 року.

"Політичні сили, які рік тому ініціювали відставку Кабінету Міністрів, відповідальні за невикористані можливості мого уряду", - зазначив він. На думку Ющенка, 12 місяців в Україні і парламенті не було політичної консолідації.

"Це лише авантюра деяких політичних сил, зокрема СДПУ(о), яка призвела до відставки прагматичного українського уряду", - наводить слова лідера "Нашої України" прес-служба блоку.

Оцінюючи нинішню економічну ситуацію Ющенко констатував, що "інерційний ресурс, який мав діючий уряд, уже використаний". За його словами, в економіці відновлюються застійні явища, темпи економічного росту впали майже втричі, 10 місяців країна не може подолати бюджетний дефіцит, практично згорнута програма приватизації, не врегульований торгівельний баланс.

Ющенко відзначив відновлення проблем платіжного балансу, що підтверджує негативні макроекономічні тенденції, "які з часом доведеться дорого виплавляти". "Це ціна політичного рішення, яке парламент ухвалив 26 квітня 2001 року", - підкреслив Ющенко.

При цьому він зазначив, що "не даватиме професійної оцінки нинішньому уряду, і відзначив, що рік тому "влада була поставлена у такі умови, які не відповідали оптимальному сценарію розвитку України".

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua