Нацрада прийняла документи на конкурс від "Громадського радіо"

Вівторок, 30 квітня 2002, 16:36
Ліцензійний відділ Національної ради з питань телебачення і радіомовлення прийняв від "Громадського радіо" документи на конкурс на право мовлення у Києві.

Конкурс на частоту 73,64 МгЦ Нацрада оголосила 4 квітня, коли зняла з розгляду питання про зміну умов ліцензії для радіо "Люкс". Натомість, Нацрада оголосила конкурс на формат "розмовне радіо". Формально час подачі документів закінчується 4 травня, але з огляду на численні вихідні – 30 квітня.

"Громадське радіо" запропонувало на конкурс концепцію, підтверджену готовими новинами та програмами, викладеними на сайті (www.radio.org.ua) і вже трансльованими низкою регіональних радіокомпаній. 29-го квітня апарат Нацради відмовив "Громадському радіо" у прийнятті документів на конкурс, через те що "Громадське радіо" існує як благодійний фонд, а не телерадіокомпанія.

Після того заступник голови Нацради Віктор Лешик запропонував "Громадському радіо створити радіокомпанію впродовж місяця і зобов’язав апарат Нацради невідкладно прийняти документи "Громадського радіо" на конкурс.

Українська правдаpowered by lun.ua