Кучма шкодує, що депутати власноруч перекрили собі доступ до Кабінету міністрів

П'ятниця, 10 травня 2002, 17:20
Найважливішим питанням сьогоднішнього дня є відносини глави держави, Кабінету міністрів і парламенту, вважає президент України Леонід Кучма.

Як повідомила в п'ятницю в інтерв'ю журналістам прес-секретар президента Олена Громницька, про це Кучма заявив в п'ятницю у Києві на зустрічі з членами європейської місії спостерігачів за парламентськими виборами в Україні.

Глава держави зазначив, що питання обов'язкового створення більшості в Верховній Раді, формування його відповідальності за роботу Кабінету міністрів повинно було в свій час вирішитися шляхом імплементації результатів всеукраїнського референдуму 2000 року. "Однак цього не трапилося", - підкреслив Кучма.

Президент зазначив, що "конструктивна робота Верховної Ради повинна стати заставою продовження реформ в Україні".

За словами Громницької, на зустрічі Кучма зазначив, що "найбільш зацікавлений в подальшій активізації співпраці України з європейськими організаціями".

"Альтернативи цьому не існує. Ми настроєні на подальшу відкриту і прозору співпрацю", - заявив він.

"Головне - менше декларацій і більше конкретних справ", - сказав президент.

Прес-секретар Кучми Олена Громницька також повідомила журналістам, що президент України Леонід Кучма і президент Еврокомісії Проді в ході зустрічі в Брюсселі 15 травня обговорять підсумки виконання взаємних зобов'язань України і Європейського Союзу після ялтинського самміту Україна - ЄС, який відбувся 11 вересня 2001 року. За її словами, як очікується, сторони обговорять внутрішньополітичну ситуацію в Україні.

Крім того, планується, що предметом детального обговорення стане практична реалізація європейського напряму політики України.

Як очікується, сторони також обміняються думками відносно ситуації в світі.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua