Кандидати на посаду глави адміністрації Кучми тільки "пробні кулі" - Литвин

Понеділок, 13 травня 2002, 15:33
Лідер блоку "За єдину Україну!" Володимир Литвин вважає, що посада глави адміністрації президента, яку донедавна він займав сам, недовго буде залишатися вакантною. Про це він заявив в інтерв'ю журналістам цього понеділка у Києві.

Відповідаючи на питання журналістів про те, чи рекомендував він будь-кого на місце глави адміністрації, Литвин підкреслив, що жодних рекомендацій з цього питання він не давав, оскільки людину на цю посаду "призначає президент".

Разом з тим, на думку Литвина, прізвища можливих кандидатів на пост голови адміністрації президента, які вже оприлюднювалися, є "пробною кулею". Литвин також повідомив про те, що йому не відома позиція президента з цього питання, і зараз обговорюються більш складні питання.

Як повідомлялося, президент України Леонід Кучма звільнив з посади глави своєї адміністрації Литвина у зв'язку з його обранням депутатом Верховної Ради. Відповідний указ підписаний 29 квітня.

Відносно кандидатів на посаду голови президентської адміністрації член Блоку Юлії Тимошенко Олександр Турчинов висловив думку, що на посаду глави адміністрації президента України буде призначений колишній міністр внутрішніх справ Юрій Кравченко, однак прем'єр-міністр Анатолій Кінах заявив, що це питання "детально не обговорювалося".

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua