Лобановський без свідомості. Але другого інсульту в нього не було

Понеділок, 13 травня 2002, 16:24
Операція, яку зробили головному тренерові ФК "Динамо-Київ" Валерію Лобановському 11 травня у Запоріжжі, була викликана підвищенням у нього внутрішньочерепного тиску. Про це повідомила в понеділок під час прес-конференції начальник Запорізького міського управління охорони здоров'я Надія Севальнєва.

За її словами, стан Лобановського після операції, "продовжує залишатися важким, проте показники гемодинаміки (пульс, тиск, дихання) стабільні". Севальнєва відзначила, що у Лобановського не було в той день повторного інсульту, а "операція була прогнозованою в зв'язку з тим, що у хворого підвищився внутрішньочерепний тиск". Севальнєва також зазначила, що після нетривалої операції, яку проводили запорізькі фахівці спільно з київськими колегами, внутрічерепний тиск у Лобановського, як і передбачалося, знизився.

Зараз головний тренер київського "Динамо" під впливом транквілізаторів перебуває без свідомості. Щодня двічі планово збирається консиліум лікарів, на якому "коригується курс лікування хворого і узгоджується тактика лікування". Водночас Сєвальнєва наголосила, що переводити Лобановського до Києва немає сенсу, щоб не погіршити стан хворого.

Як відомо, Лобановський потрапив до лікарні в Запоріжжі з діагнозом "інсульт" 7 травня - йому стало погано під час матчу динамівців із запорізьким "Металургом".

12 травня ЗМІ пошили інформацію, що Лобановському було зроблено операцію після другого інсульту, який стався 11 травня.

УНІАНpowered by lun.ua