"Ютар" закликає захистити українську демократію від Нацради

Середа, 15 травня 2002, 19:51
В середу колектив телекомпанії "Ютар" звернувся до всіх працівників засобів масової інформації за підтримкою у "боротьбі за збереження демократії" в Україні.

Звернення телевізійників викликане тим, що Національна рада з питань телебачення та радіомовлення не відновлює права "Ютара" мовити на 37-му каналі відповідно до постанови Господарського суду міста Києва від 14 травня.

Рада "не збирається відмовлятися від своїх "неупереджених" висновків , зроблених швидше ніж за добу після абсолютно протилежного рішення експертної комісії, яка висловилась на користь "Ютару" - засновника мовлення на згаданому каналі (понад 9 років тому !)", йдеться у зверненні.

Колектив "Ютару" закликає колег з інших українських ЗМІ підтримати канал "у боротьбі за збереження в нашій державі невід'ємних засад демократії". " Адже те, що правосуддя - не вирішальний чинник при розв'язанні найболючіших і найактуальніших для країни проблем , - це вже пряма їй загроза", зазначено в зверненні.

Телевізійники наголошують, що і надалі залишаються "палкими поборниками достовірності та об'єктивності інформації, одночасно перебуваючи в рішучій та послідовній опозиції до будь-яких порушень прав людини".

Українська правдаpowered by lun.ua