ВБИВЦЮ АЛЕКСАНДРОВА ВИПРАВДАЛИ

П'ятниця, 17 травня 2002, 11:42
Суд в м.Слов'янську у справі про вбивство журналіста Александрова виніс виправдувальний вирок звинуваченому Вередюку через недоведеність пред'явлених йому обвинувачень і постановив звільнити його з-під варти в залі суду.

"Юрія Вередюка виправдати за недоведеністю його участі у здійсненні злочину і звільнити з-під варти в залі судового засідання. Судові витрати в сумі 18 тис. 144 грн. 55 коп. прийняти на рахунок держави", йдеться у винесеному вироці.

Після вступу вироку в законну силу кримінальна справа буде направлена генеральному прокурору України для здійснення заходів щодо встановлення осіб, що здійснили умисне вбивство Александрова. Вирок може бути оскаржений у судовій палаті по кримінальних справах Верховного Суду України впродовж 1 місяця з моменту його проголошення.

Державний обвинувач Юрій Балєв відмовився від коментарів.

Дружина загиблого журналіста Людмила Александрова задоволена винесеним вироком.

Керівник Слов'янської ТРК "ТОР" Александров помер 7 липня 2001 р. у лікарні після того, як невідомі жорстоко побили його біля входу в телекомпанію. У вбивстві Александрова був звинувачений Вередюк, хоча парламентська комісія з розслідування вбивства журналіста висловила сумніви в його винуватості.

17 квітня 2002 року адвокат сім'ї Александрова Богдан Ференц заявив клопотання про додаткове розслідування у зв'язку з тим, що, на його думку, досудове розслідування було проведене "необ'єктивно і непрофесійно". Але суддя Корчистий відхилив це клопотання.

13 травня на судовому засіданні державний обвинувач попросив суд визнати Вередюка винним в умисному вбивстві журналіста Александрова і засудити його до 8 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна.

UNIANpowered by lun.ua