Партнерський збір УП. Задонать на дрони та РЕБи

Андрій Деркач став шефом "Енергоатому"

Понеділок, 10 червня 2002, 15:54
Уряд України ухвалив рішення створити спостережну колегію Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом" для посилення нагляду за функціонуванням і розвитком компанії, розв'язанням окремих питань її діяльності.

Головою колегії призначений народний депутат України Андрій Деркач (за згодою), - зазначено у постанові Кабінету міністрів від 7 червня (№785). Як йдеться у документі, голова і члени цієї колегії не можуть бути членами правління НАЕК, іншими її посадовими особами.

До компетенції колегії входить, зокрема, попередній розгляд питань про призначення на посаду і звільнення від посади президента, членів правління і головного бухгалтера компанії, контролю за виконанням законів, актів президента й уряду, а також попередній розгляд матеріалів з найбільш важливих питань функціонування і розвитку компанії.

До складу спостережної колегії, зокрема, включені народні депутати Григорій Дашутін, Олександр Омельченко, Олег Петров, Леонід Сергієнко, а також голова Національної комісії регулювання електроенергетики (НКРЕ) Юрій Продан, академік Національної академії наук України Віктор Бар'яхтар, заступник глави Служби безпеки Сергій Черних, заступник держсекретаря Міністерства палива й енергетики Микола Штейнберг.

На минулому тижні постановою уряду президентом НАЕК "Енергоатом" був призначений Сергій Тулуб.

Інтерфакс-Україна

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування