Волков буде працювати ботаніком, Тігіпко - лікарем

Вівторок, 11 червня 2002, 21:30
У вівторок парламент України 348 голосами ухвалив постанову "Про обрання народних депутатів України членами комітетів Верховної Ради України 4-го скликання". Нагадаємо, що у кінці минулого тижня були обрані голови 24 комітетів, а також їх перші заступники.

Отже, депутати розійшлися по комітетах. Найбільше парламентаріїв зібралося у бюджетному комітеті - 36, у комітеті з питань фінансів і банківської діяльності - 31, і у комітеті з питань паливно-енергетичного комплексу - 30.

Список комітетів та деяких членів:

Комітет з питань правової політики (22 депутати) - Сергій Головатий (БЮТ), Олександр Задорожний ("Єдина Україна"), Юрій Кармазін ("Наша Україна"), Олександр Мороз (Соцпартія), Петро Симоненко (Компартія) Юлія Тимошенко (БЮТ), Віктор Мусіяка (позафракційний).

Очолює комітет Василь Онопенко (БЮТ), його перший заступник - Микола Онищук (Єдина Україна).

Комітет з питань держбудівництва і місцевого самоврядування (19 депутатів) - Роман Безсмертний ("Наша Україна"), Іван Плющ (позафракційний), Валерій Горбатов ("Єдина Україна"), Юлій Іоффе ("Єдина Україна").

Голова комітету - Анатолій Матвієнко (БЮТ), перший заступник - Віктор Слаута ("Єдина Україна").

Комітет з питань соціальної політики і праці (8 депутатів) - Віктор Медведчук (СДПУ(О)), Анатолій Франчук ("Єдина Україна"), Олександр Стоян ("Наша Україна").

Голова комітету - Василь Хара (КПУ), перший заступник – В'ячеслав Кириленко ("Наша Україна").

Комітет з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства (8 депутатів) - Сергій Тігіпко ("Єдина Україна").

Комітет з питань економічної політики, управління народним господарством, власності й інвестицій (25 депутатів) - Віктор Пінчук ("Єдина Україна"), Володимир Матвеєв (КПУ), Валентин Ландик ("Єдина Україна"), Олександр Слободян ("Наша Україна"), Володимир Черняк ("Наша Україна").

Комітет з питань бюджету (36 депутатів) - Віктор Король ("Наша Україна"), Тарас Стецьків ("Наша Україна"), Ігор Шаров ("Єдина Україна"), Валерій Асадчев ("Наша Україна"), Віктор Король ("Наша Україна").

Голова комітету - Петро Порошенко ("Наша Україна").

Комітет з питань фінансів і банківської діяльності (31 депутат) - Катерина Ващук ("Єдина Україна"), Богдан Губський ("Єдина Україна"), Віктор Пинзеник ("Наша Україна"), Володимир Щербань ("Єдина Україна"), Сергій Терьохін ("Наша Україна"), Олександр Ткаченко (КПУ).

Комітет з питань промислової політики і підприємництва (19 чоловік) - Василь Гуреєв ("Єдина Україна"), Сергій Матвієнков ("Єдина Україна").

Очолює комітет Юрій Єхануров ("Наша Україна"), перший заступник - Вадим Гуров ("Єдина Україна").

Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики й ядерної безпеки (30 депутатів) - Степан Гавриш (позафракційний), Андрій Деркач ("Єдина Україна"), Юрій Костенко ("Наша Україна"), Олександр Гудима ("Наша Україна").

Комітет з питань транспорту і зв'язку (20 депутатів) - Юрій Крук ("Єдина Україна"), Євген Червоненко ("Наша Україна"), Орест Климпуш ("Єдина Україна").

Очолює комітет Валерій Пустовойтенко ("Єдина Україна").

Комітет з питань аграрної політики і земельних відносин (21 депутат) - Михайло Гладій ("Єдина Україна"), Тетяна Засуха ("Єдина Україна"), Леонід Сватков ("Єдина Україна"), Омелян Парубок (КПУ), Володимир Плютинський ("Наша Україна"), Олег Юхновський (БЮТ).

Комітет із закордонних справ (21 депутат) - Едуард Гурвіц ("Наша Україна"), Олександр Карпов ("Єдина Україна"), Леонід Кравчук (СДПУ(О), Борис Олійник (КПУ), Юхим Звягільський ("Єдина Україна"), Ярослава Стецько ("Наша Україна").

Голова комітету - Дмитро Табачник ("Єдина Україна").

Комітет з питань екологічної політики, природокористування і ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи, (18 депутатів) - Олександр Волков ("Єдина Україна"), Олександр Абдуллін ("Єдина Україна"), Ганна Антоньєва ("Єдина Україна").

Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності (14 депутатів) - Леонід Деркач ("Єдина Україна"), Михайло Потебенько (позафракційний), Андрій Шкіль (БЮТ), Василь ЧЕРВОНІЙ ("Наша Україна").

Комітет з питань боротьби з оргзлочинністю і корупцією (14 депутатів) - Леонід Грач (КПУ), Григорій Омельченко (БЮТ).

Голова - Володимир Стретович ("Наша Україна"), перший заступник - Іван Вернидубов ("Єдина Україна").

Комітет з питань нацбезпеки й оборони (11 депутатів) - Леонід Каденюк ("Єдина Україна") і Олександр Кузьмук ("Єдина Україна"), Левко Лук'яненко (БЮТ).

Голова комітету - Георгій Крючков (КПУ), його перший заступник - Борис Андресюк (СДПУ(О)).

Комітет з питань регламенту, депутатської етики і організації роботи Верховної Ради (10 чоловік) - Адам Мартинюк (КПУ), Олександр Турчинов (БЮТ), В'ячеслав Коваль ("Наша Україна"), Степан Хмара (БЮТ).

Голова - Валентин Матвеєв (КПУ), його два перших заступники - Василь Гаврилюк ("Єдина Україна") і Сергій Сас (БЮТ).

Комітет з питань свободи слова та інформації (11 депутатів) - Володимир Яворівський ("Наша Україна"). Голова Микола Томенко ("Наша Україна"), перший заступник - Сергій Правденко (БЮТ).

Комітет з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин (10 чоловік) - Віктор Ющенко (лідер фракції "Наша Україна"), Рефат Чубаров ("Наша Україна").

Голова Геннадій Удовенко ("Наша Україна"), перший заступник - Микола Шульга (КПУ).

Комітет з питань молодіжної політики, фізкультури, спорту і туризму (8 осіб) - Олег Блохін (КПУ), Сергій Бубка ("Єдина Україна"), Григорій Суркіс (СДПУ(О).

Комітет з питань науки й освіти (9 депутатів) - Костянтин Ситник (БЮТ),

Комітет з питань культури і духовності (8 депутатів) - Микола Жулинський ("Наша Україна"),

Комітет у справах пенсіонерів, ветеранів і інвалідів (8 депутатів) - Іван Герасимов (КПУ), Валерій Сушкевич ("Єдина Україна"),

Комітет з питань євроінтеграції (9 осіб) - Іван Драч ("Наша Україна"), Роман Зварич ("Наша Україна"), Сергій Шевчук ("Єдина Україна").



powered by lun.ua