18 червня новий парламент почне розхитувати крісло під Кінахом

П'ятниця, 14 червня 2002, 19:53
Згідно з проектом розкладу засідань Верховної Ради на наступний тиждень, у вівторок, 18 червня, парламент заслухає звіт Кабінету міністрів про виконання закону "Про державний бюджет України на 2001 рік".

Як повідомили в прес-службі парламенту, в середу, 19 червня, планується проведення парламентських слухань з питань бюджетної політики на 2002 рік.

У четвер, 20 червня, народні депутати розглянуть проекти постанов про День уряду в липні і про обрання членів спеціальної контрольної комісії Верховної Ради з питань приватизації. У цей же день планується, зокрема, розглянути законопроект "Про погашення заборгованості з заробітної платні та інших видів грошових виплат", а також ряд законопроектів про внесення змін до законів "Про оплату труда", "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", "Про державну допомогу сім'ям з дітьми".

У п'ятницю, 21 червня, парламентарії заслухають звіт Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення за 2001 рік. Проект порядку денного засідань парламенту буде розглянутий в понеділок на погоджувальній нараді у керівництва Верховної Ради.

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua