Політика в Україні – "мистецтво маніпулювання". Тому ЄС відмовить Києву

Вівторок, 25 червня 2002, 11:57
Представник Європейської комісії Девід Тірр скептично ставиться до намірів України впродовж 10 років досягти західних стандартів демократії, які б дозволили розпочати процедуру вступу до ЄС.

Як передає "Німецька хвиля", таку думку він висловив у ході конференції в Брюсселі, на якій йшлося про відносини між ЄС та східноєвропейськими країнами, що незабаром стануть безпосередніми сусідами Євросоюзу.

Одна з найважливіших проблем майбутніх сусідів Євросоюзу полягає у тому, що ці країни будують суспільство не так, як це заведено в Західній Європі, зазначив Девід Тірр, заступник голови департаменту Єврокомісії по зв'язках з Росією, Україною, Білоруссю і Молдовою.

Виступаючи на конференції в Брюсселі, він сказав, що політика в Україні залишається "мистецтвом маніпулювання". Зокрема, за його словами, українська судова система ще не стала незалежною, а найнебезпечнішу професію мають журналісти, які проводять розслідування.

Тірр нагадав також про корупцію серед українських чиновників. Представник Єврокомісії вважає, що прагнення Києва інтегруватися у Євросоюз не продиктовано настроями в суспільстві, а є відповіддю на політичний та економічний тиск з боку Росії.

УНІАН

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування