Війна і мир в адміністрації Кучми залежатимуть від повноважень новопризначених

Вівторок, 25 червня 2002, 22:01
Політолог Сергій Телешун поділив новоприбулих до адміністрації на три категорії – "самостійні політичні фігури, які мають власні фінансові, інформаційні та інтелектуальні ресурси", громадські діячі, третя категорія - фахівці, науковці, інші особи, які так чи інакше виконують функцію чиновників.

Щодо політичних фігур, то пан Телешун вважає, що "останні призначення можуть свідчити про створення системи балансів, але чи буде конфлікт – це питання другорядне". "Я працював достатньо довго в адміністрації президента, але питання в іншому. Мене цікавить, які функціональні обов'язки належать тим чи іншим політичним фігурам".

"Подивіться останні цікаві прізвища: Іщенко, Почепцов, Коваленко, Хорошковський, Медведчук. Можна назвати їх різновагомими політичними фігурами, але які функціональні обов'язки на них будуть покладені – це вже буде інше питання.

Питання не стільки, хто які буде виконувати функції чисто професійно, а в тому, як вони технологічно можуть це зробити на практиці. Бо я знаю геніальних науковців, які політично й практично не володіють інструментарієм ухвалення політичних рішень....

Про адміністрації забувають, а президенти входять в історію. І оцінка адміністрації президента адекватно буде відображатися на президентові".

Радіо Свобода.powered by lun.ua