З серпня проїзд в метро Києва буде коштувати 1 гривню

4 перегляди
Вівторок, 16 липня 2002, 12:38
З серпня у Києві подорожчає проїзд на всіх видах громадського транспорту. Вартість однієї поїздки у наземному транспорті становитиме 75 коп., у метро - 1 грн. Крім того, для наземного транспорту вводиться нічний тариф - 1 грн.

Згідно з оприлюдненою у вівторок на прес-конференції у Київміськадміністрації інформації, вартість місячних проїзних на одному виді наземного транспорту становитиме 25 грн. (зараз 17 грн.), на одному наземному виді транспорту і метро - 52 грн. (зараз 33 грн.), на всіх видах транспорту - 80 грн. (зараз 57 грн.).

Вартість учнівського проїзного на проїзд в одному наземному виді транспорту складе з 1 серпня 7 грн. (зараз 5 грн.), включаючи метро - 13 грн. 75 коп. (11 грн.), на трамваї, тролейбусі й автобусі - 14 грн. (11 грн.). Вартість студентських проїзних складе, відповідно, 13 грн. (9 грн.), 26 грн. 50 коп. (17 грн.), 28 грн. (20 грн. 50 коп.)

Як повідомив у вівторок на прес-конференції заступник Київміськадміністрації Іван Салій, нові тарифи на проїзд у міському транспорті Києва планується ввести з 10 серпня. Він також сказав, що проїзні квитки на місяць на початку серпня будуть продаватися за старими цінами і будуть дійсні до кінця місяця.

Жетони для проїзду у метро після підвищення тарифів також будуть замінені, відзначив Салій.

Він також повідомив, що вартість проїзду на маршрутному таксі у Києві підвищиться приблизно на 20%. Зокрема, якщо довжина маршруту не перевищує 10 км (зараз 1 грн.), з 10 серпня вартість проїзду становитиме 1,20 грн.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua