Окрім тіньового уряду в "Нашої України" будуть і тіньові губернатори

Вівторок, 16 липня 2002, 19:12
Фракція "Наша Україна" працює над формуванням тіньових обласних і районних адміністрацій, заявляє народний депутат, політичний координатор блоку "Наша Україна" Роман Безсмертний.

Роман Безсмертний нагадав, що фракція першої виступила з ініціативою формування тіньового уряду, повідомили агентству Інтерфакс-Україна у вівторок в прес-службі "Нашої України".

"Створення тіньового уряду в демократичних традиціях стимулює діючу владу", - підкреслив він, додавши, що подібна альтернатива сприяє ефективній роботі влади і дозволяє "презентувати свої ініціативи не у вигляді лозунгів, а у вигляді конкретних документів". У той же час Безсмертний зазначив, що "сьогодні цю ідею всі експлуатують і навіть розписують посади".

Напередодні зі своїм варіантом розподілу крісел у тіньовому уряді виступив лідер "Яблука" Михайло Бродський.

За словами Безсмертного, для фракції "Наша Україна" кадрове питання "не є самоціллю", і вона не буде підтримувати "ініціативи маргінальних політичних структур", які б суперечили позиції фракції. "Ідея з тіньовим урядом не єдина, яку підхоплюють як представники опозиції, так і маргінальні сили", - зазначив він.

"Тіньовий уряд, безумовно, необхідний, і ми не відкидаємо цю ідею", - підкреслив Безсмертний.

На день раніше в інтерв'ю тижневику "Галицькі контракти" член фракції "Наша Україна", глава комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва Юрій Єхануров зазначив, що у складі "Нашої України" є "розписаний по прізвищах" тіньовий уряд, який контролює роботу міністерств і відомств. Разом з тим він відмовився назвати людей, що входять до складу тіньового Кабінету міністрів.

Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Ющенку запропонували стати прем'єром, Турчинову - міністром оборони, Жиру - главою СБУ

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування