Підозрювані у вбивстві Шкрібляка оголошені у розшук

Вівторок, 23 липня 2002, 12:07
Оголошено міждержавний розшук підозрюваних у вбивстві івано-франківського віце-губернатора Миколи Шкрібляка.

У відділі оперативної інформації Управління МВС в Івано-Франківській області висить "орієнтування" з фотографіями та прізвищами осіб, яких підозрюють у вбивстві заступника голови Івано-Франківської облдержадміністрації, кандидата у народні депутати по Надвірнянському виборчому округу №90 Шкрібляка.

Одним із підозрюваних є уродженець Луганська Сергій Воронцов 1965 року народження, він же - Сергій Поздняков із Сімферополя, Петров та Лєвашов. Другий підозрюваний - Олександр Проскурін (1972 р. н.), уродженець міста Бендери (Молдова), за іншими даними, він може представлятися Павленком з Луганська.

У міліцейському "орієнтуванні" вказано, що санкцію на арешт цих осіб видав Івано-Франківський місцевий суд ще 18 травня нинішнього року.

Правоохоронці вважають, що вищеназвані особи були виконавцями злочину, проте, за чиїм "замовленням" вони діяли, – не коментують.

На нещодавній колегії УМВС в області повідомлялося, що вбивство Шкрібляка "вдалося розкрити".

Як повідомлялося, заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації, кандидата в народні депутати по в.о. №90 Миколу Шкрібляка було вбито 29 березня 2002 року близько 22.00 в під'їзді будинку поблизу власної квартири. Злочинці завдали Шкрібляку дев'ять вогнепальних поранень, які виявилися смертельними.

За підозрою до причетності до цього вбивства було заарештовано підприємця з міста Надвірна Ігоря Тимчука, відомого у певних колах під псевдонімом "Рукавичка". Однак потім йому було змінено запобіжний захід з арешту на підписку про невиїзд, і на початку липня його звільнили із слідчого ізолятора.

UNIAN

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування