25.06

Банківський форум

"Обкому" не вдається забрати 1 000 000 грн від азаровців

Вівторок, 23 липня 2002, 16:55
Засідання Шевченківського суду Києва щодо позову співробітників інтернет-газети "Обком" до податківців, яке було призначено на вівторок, знову не відбулося. Розгляд справи перенесено на невизначений термін.

Офіційною причиною відмови в розгляді позову знову названо зайнятість судді Людмили Осипової "іншою справою".

Позов співробітників "Обкому" стосувався відшкодування моральної шкоди, завданої їм співробітниками податкової міліції Києва, які 19 лютого року позбавили журналістів свободи пересування, замкнувши їх на тривалий час у приміщенні офісу редакції, без надання юридичної допомоги. Пізніше співробітники видання у наручниках були силоміць доставлені до управління податкової міліції.

Сума позову кожного співробітника становить 1 мільйон гривень.

На думку одного з позивачів - заступника головного редактора "Обкому" Сергія Сухобока, шанс на розгляд позовів "обкомівців" до податкових структур у Шевченківському суді з'явиться тільки тоді, "коли на підвідомчій цьому суду території припиняться всі карні злочини, а цивільні позови за рік дорівнюватимуть нулю".

За його словами, для обкомівців є принциповим, щоб розгляд розпочався в будь-якій формі - як у судовій, так і у процесуальній. Дотепер всі попередні заяви, скарги і позови залишилися без розгляду.

Українська правда

"Українська правда" у Threads

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування
Реклама: