25.06

Банківський форум

Депутата Олексенка було вбито так само, як Вередюка?

П'ятниця, 26 липня 2002, 16:58
Народний депутат України Тарас Чорновіл переконаний, що депутата, члена фракції "Наша Україна" Олега Олексенка було вбито.

В п'ятницю на прес-конференції у Львові Чорновіл заявив: "Я однозначно заявляю, що це - вбивство. Свого часу я 4 роки пропрацював у Львівській клінічній лікарні швидкої допомоги і бачив багато людей, які помирали від хвороби, яку приписали Олексенку. З людиною, яка постійно слідкує за собою, за 6 днів таке відбутися не могло".

На думку Чорновола, причиною смерті Олексенка міг стати "токсичний вплив на організм". Таким же методом, за словами Чорновола, "були вбиті" Юрій Вередюк, звинувачуваний у вбивстві журналіста Ігоря Александрова, та "співучасник вбивства В'ячеслава Чорновола" – водій КамАЗа Володимир Куделя, та "інші люди, дотичні до резонансних справ".

"Події в парламенті показали, що влада чинить тиск на депутатів опозиційних фракцій", - сказав Чорновіл. Переважно, за його словами, це тиск адміністративний, проте, коли депутати виявляють принципову позицію, "до них застосовують інші методи, аж до фізичного знищення", сказав депутат Чорновіл.

Олексенко помер 19 липня ц. р. у Запорізькій обласній клінічній лікарні, за даними лікарів, від гострого геморагічного панкрионекрозу та печінково-ниркової недостатності.

УНІАН

Читайте також:

"Наша Україна" збирається розслідувати смерть депутата Олексенка. Є підстави сумніватися в офіційній версії

Реклама:
Шановні читачі, просимо дотримуватись Правил коментування