"Убивцю" Александрова не труїли отрутою, встановила експертиза

Понеділок, 19 серпня 2002, 19:56
Юрій Вередюк, обвинувачуваний досудовим слідством у вбивстві директора телекомпанії "ТОР" (Слов'янськ Донецької області) Ігоря Александрова, помер від гострої серцево-судинної недостатності, що розвилася внаслідок повторного інфаркту міокарда.

"При дослідженні внутрішніх органів Юрія Вередюка наявність отрути, алкоголю, наркотиків і похідних від них не встановлено. Такі остаточні висновки судово-медичної експертизи", - повідомила в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна у понеділок старший помічник прокурора Донецької області Наталя Зайцева.

За її словами, у порушенні кримінальної справи за фактом смерті Вередюка відмовлено у зв'язку з відсутністю події, про що було повідомлено генеральному прокуророві України Святославу Піскуну.

Старший помічник прокурора області також заявила, що, незважаючи на смерть обвинувачуваного, прокуратура області провела додаткове розслідування кримінальної справи про убивство Александрова.

Директор телекомпанії "ТОР" Ігор Александров, що зазнав нападу, помер від важкої черепно-мозкової травми 7 липня 2001 року. Прокуратура обвинуватила в убивстві Юрія Вередюка, що був виправданий 17 травня Донецьким апеляційним судом за недоведеністю участі в здійсненні злочину. Донецька прокуратура внесла касаційне подання на вирок у Верховний суд України й оскаржила це рішення суду, а через два місяці Вередюк помер від гострої серцевої недостатності, що ускладнилася інфарктом міокарда.

25 липня Верховний суд України прийняв рішення направити на нове розслідування справу про убивство Ігоря Александрова. Виправдувальний вирок у стосовно Юрія Вередюка був скасований.

У тім же місяці генеральний прокурор України Святослав Піскун заявив, що слідству відомий замовник убивства журналіста і він оголошений у розшук.powered by lun.ua