Після роботи з Кучмою Кінах зможе дивитися в очі людям

П'ятниця, 30 серпня 2002, 15:32
Прем'єр-міністр України Анатолій Кінах заявляє, що "дуже філософськи" ставиться до "суєти навколо посади глави уряду" і його ставлення до роботи на цій посаді не буде залежати від термінів перебування на посаді прем'єра.

Про це Кінах заявив у п'ятницю на прес-конференції у Києві, відповідаючи на питання журналістів з приводу можливості його відставки восени нинішнього року.

"Моя головна задача у контексті персональної відповідальності за соціально-економічні параметри розвитку держави - працювати ефективно, сучасними методами, на основі високого державного менеджменту, робити все, щоб забезпечувати не тільки поточну життєдіяльність держави, але й поглиблювати всі напрями розвитку ринкових демократичних реформ", - підкреслив він.

"Та людина, яка в основі свого ставлення до роботи бачить тільки спроби якомога довше утриматися у посадовому кріслі, - раб, який не має ні внутрішньої, ні зовнішньої свободи", - заявив прем'єр.

У зв'язку з цим він зазначив, що "ніколи не буде такою людиною, і буде працювати таким чином, щоб завжди міг дивитися в очі собі і людям".

Інтерфакс-Українаpowered by lun.ua