У "Нашій Україні" починають підготовку до антикучмістського референдуму

Субота, 31 серпня 2002, 15:02
Депутатська група "Разом", що входить до парламентської фракції "Наша Україна", підтримала ініціативи про проведення всеукраїнського референдуму про внесення змін до Конституції та дострокових виборів президента і парламенту України, а також пропозицію про проведення Форуму демократичних сил.

Це рішення "було формалізоване" на засіданні в суботу - 13 з 16 членів групи "Разом" проголосували на його підтримку, 1- "проти", позиція двох депутатів "з технічних причин залишається поки невідомою", повідомили агентству Інтерфакс-Україна в прес-службі групи.

На засіданні були присутніми 9 депутатів, думки 5-ти відсутніх членів групи були з'ясовані "шляхом телефонного опитування", з двома депутатами, що перебувають у відпустці, не вдалося зв'язатися.

Лідер групи "Разом" Олег Рибачук, слова якого передає прес-служба, підкреслив, що ініціатива проведення референдуму "не є "початком війни", а єдино можливим легітимним способом з'ясування реального народного волевиявлення про принципові питання життя держави в умовах формування нової політичної системи".

"З початком нового "політичного сезону" розвиток ситуації змушує всіх політиків, народних депутатів, в тому числі з групи "Разом", чіткіше позиціонувати себе на політичній арені. Бути учасником політичного процесу з обох сторін, одночасно представляючи інтереси різних сторін, найближчим часом вже нікому не вдасться", - підкреслив він.

Читайте також:

"Наша Україна" готує нову зброю проти Кучми

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua