Таращанського прокурора звинувачують у підробці протоколів слідства

Вівторок, 10 вересня 2002, 16:28
Прокурора Таращанського району Сергія Обозова та слідчого Сергія Белінського спіймали на підробці протоколів огляду місця, де було знайдено "таращанське тіло". Про це ІМІ стало відомо з достовірних джерел.

За офіційною версією, 30 серпня 2002 року Генеральний прокурор України Святослав Піскун звільнив Сергія Обозова з посади прокурора Таращанського району Київської області "за скоєння проступку, який ганьбить його як працівника прокуратури" і який підпадає під ч.1 ст.165 та ч.1 ст.366 КК України – зловживання владою і службове підроблення. А це, у свою чергу, означає пряму загрозу кримінальної відповідальності. Нагадаємо, що того ж дня Сергія Обозова було взято під варту.

Водночас, 30 серпня прокурор Київської області звільнив слідчого прокуратури Таращанського району Сергія Белінського, який "умисно використав свою владу і з 3 по 8 листопада 2000 року вчинив службове підроблення протоколів слідчих дій під час проведення ним досудового слідства у кримінальній справі № 72-342, порушеній ним же 3 листопада 2000 року за фактом виявлення на лісовому масиві Улашівського лісництва Таращанського району обезголовленого тіла невідомого чоловіка". Сергій Белінський наразі перебуває на підписці про невиїзд.

Інститут Масової Інформаціїpowered by lun.ua