16 вересня о 12.00 запалимо свічки біля наших будинків

3 перегляди
Середа, 11 вересня 2002, 11:52
Організаційний комітет Акції "Реквієм 2002 : Обличчям до Правди" звертається до українців у всьому світі 16 вересня о 12.00 вийти на вулицю біля своїх будинків та офісів запалити свічку і хвилиною мовчання вшанувати пам'ять тих, хто загинув за свої переконання в роки незалежності України. "Давайте станемо поруч, відчуємо плече й енергію один одного та зрозуміємо, що разом ми можемо бути силою і домогтися змін", йдеться у зверненні комітету.

16 вересня виповнюється рівно два роки з моменту зникнення Георгія Гонгадзе.
Вбивство незалежного журналіста потрясло Україну. Георгія Гонгадзе катували і вбили за те, що він був журналістом та громадянином з власними переконаннями. Це жорстоке вбивство відкрило очі українцям та поставило запитання перед світом - Чи в незалежній Україні кожен, хто переконано відстоює свої ідеали може бути безкарно замордованим?

11 вересня виповнюється рік, коли в Америці від рук терористів безвинно полягло тисячі людей. 11 вересня став днем Американської трагедії , але у той же час він став днем прозріння та консолідації Американської нації. Всі як один американці згуртувались на захист ідеалів демократії, тих людських цінностей та свобод, які стали символами вільного суспільства.

11 вересня 2002 року вся американська нація хвилиною мовчання та запаленням свічок віддасть данину пам'яті своїм співвітчизникам, які стали невинними жертвами терористичних актів.

16 вересня може стати днем єднання тих, хто відчуває себе сильним і готовим відстоювати свої ідеали в незалежній Україні.

Нехай 16 вересня стане Днем Пам'яті та Днем Єднання українців усього світу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua