Холод "впирається" і не хоче йти з посади

П'ятниця, 13 вересня 2002, 16:33
На черговому засіданні членів Національної ради з питань телебачення і радіомовлення так і не було ухвалено рішення про розподіл посад в органі. Нагадаємо, що посади заступника глави Нацради та його першого заступника на даний момент вакантні.

Як повідомило "Українській правді" компетентне джерело, в ході засідання був запропонований проект для голосування: Віталій Шевченко - перший заступник, Віктор Понеділко - заступник. На засіданні членів Нацради були присутні також народні депутати Артеменко й Яворівський.

За словами джерела, колишній голова Нацради Борис Холод "страшно упирався" затвердженню кандидатур на вакантні посади, приводячи як аргумент те, що досі немає остаточного рішення щодо голови, і тому члени Нацради не мають права нічого вирішувати. Президентська сторона Нацради блокувала голосування, мотивуючи це тим, що ось-ось буде зроблене подання президента Кучми до парламенту про нового голову.

Як повідомляє джерело УП, представники президента були налякані рішенням голови парламентського комітету з питань свободи слова Миколи Томенка винести кандидатуру голови Нацради на голосування депутатів.

Як повідомили УП, остаточне рішення на засіданні його учасники не ухвалили і відклали це питання до наступного засідання, дату якого також не встановили.

Українська правдаpowered by lun.ua