Комуністи Грача побачили небезпеку неофашизму

Четвер, 10 жовтня 2002, 16:27
Кримський комітет Компартії закликає населення півострова "згуртувати свої ряди в боротьбі з наростанням загрози українського неофашизму під личиною "національної ідеї". Про це говориться в заяві кримських комуністів, які виступили в четвер з приводу можливого визнання ОУН-УПА воюючою стороною у Другій світовій війні.

"Як відомо, в похмурий період бандерівсько-мельниківських безчинств чорні хмари націоналістичного чаду клубочилися переважно над Західною Україною. Нині ж, очманілі вихори "незалежності" розмітали їх по всій території країни, включаючи наш сонячний півострів, куди вони залітають все частіше у вигляді своїх верховодів типу Степана Хмари з його скандальним "туристичним" вояжем орави молодчиків під девізом: "Крим буде або українським, або безлюдним", - зазначається в заяві.

На думку кримських комуністів, реабілітація ОУН-УПА відбувається руками "послідовників головорізів-посіпак коричневої чуми гітлеризму при явному, неприкритому потуранні існуючого антинародного режиму".

"Нинішні українські "патріоти" цинічно прагнуть ревізувати історію і характер Великої Вітчизняної війни, звести нанівець героїчні зусилля країн антигітлерівської коаліції і особливо народів Радянського Союзу, намагаються довести, що це було лише зіткнення двох агресорів - Росії і Німеччини, на яких ніби лежить "рівна відповідальність" за тяжкі наслідки військового лихоліття".

Кримські комуністи "вимагають" від "розсудливих співвітчизників" зупинитися в спробах визнати ОУН-УПА воюючою стороною у Другій світовій війні.

Раніше кримські комуністи відмовилися проводити на одній площі в Сімферополі разом з СПУ і БЮТ мітинг в рамках акції "Повстань, Україно!"powered by lun.ua