І все ж таки "Наша Україна" пішла в опозицію

6 переглядів
Понеділок, 14 жовтня 2002, 12:51
Фракція "Наша Україна" переходить в опозицію, заявив журналістам у понеділок у Києві член фракції, лідер партії "Реформи і порядок" Віктор Пинзеник.

"Наше місце вже заявлене: фракція "Наша Україна" знаходиться в опозиції", - заявив він.

Відповідаючи на питання, чи буде фракція вимагати проведення дострокових президентських і парламентських виборів, Пинзеник підкреслив, що це питання обговорювалося під час форуму демократичних сил 14-15 вересня, однак поки "не виносилося як політична вимога".

Коментуючи намір парламентської більшості перерозподілити комітети Верховної Ради, депутат підкреслив, що для "Нашої України" питання комітетів "ніколи не був першочерговим". Водночас, за його словами, рішення більшості про перерозподіл комітетів суперечить нормі регламенту, відповідно до якого парламентські комітети повинні перерозподілятися пропорційно між політичними силами у Верховній Раді.

Відповідаючи на питання, чи буде "Наша Україна" претендувати на один із трьох комітетів, запропонованих опозиції більшістю, Пинзеник відзначив, що фракцію "цікавлять інші речі". "Якщо сформована більшість хоче йти шляхом, що буде заганяти проблему в глухий кут, вона повинна розуміти усю відповідальність, що взяла на себе", - підкреслив він.

Блок Віктора Ющенка "Наша Україна" на парламентських виборах навесні 2002 року посів перше місце. Зараз фракція блоку - найбільша у Верховній Раді (110 депутатів з 449 діючих).

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua