КУЧМА ПРИЇДЕ В ПОЛЬЩУ на конференцію опозиції?

1 перегляд
Понеділок, 14 жовтня 2002, 19:17
Президент України Леонід Кучма приїде до Варшави в середу на кілька годин, заявляє президент Польщі Олександр Кваснєвський.

Як повідомляє сайт польської "Газети Виборчої", Кваснєвський повідомив у понеділок на прес-конференції про прибуття свого українського колеги в середу "після обіду на кілька годин".

У адміністрації президента України поки немає офіційної інформації про поїздку Кучми.

Як повідомлялося, 15-16 жовтня в Варшаві пройде міжнародна конференція "Розширення Європейського союзу і НАТО - перспективи України". За даними організаторів очікується участь повноважного представника ЄС з питань зовнішньої політики і безпеки Хав'єра Солани і прем'єр-міністра Швеції Йорана Перссона, а також послів США, Великобританії, Франції, Німеччини, Росії в Польщі.

Раніше Польща заявила про намір у рамках цієї конференції сприяти діалогу представників влади і опозиції України. Президент України Леонід Кучма назвав такі ініціативи "втручанням у внутрішні справи країни".

У польських організаторів є попередня інформація про прибуття одинадцяти представників української влади, в тому числі і глави адміністрації президента Віктора Медведчука. Крім того, начебто підтвердили свою участь в конференції і представники опозиції Віктор Ющенко, Юлія Тимошенко, Олександр Турчинов, Олександр Мороз, Анатолій Матвієнко, Юрій Костенко, Геннадій Удовенко, Борис Тарасюк, Микола Жулинський.

З польського боку політиків будуть представляти глави парламентських фракцій.

Як повідомлялося, прем'єр-міністр України Анатолій Кінах не буде брати участь в конференції.

Інтерфакс-Україна

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"powered by lun.ua